Начните консультацию с юристом онлайн
Доброго времени суток. У меня такая ситуация.- умер мой младший брат, у него остался пай. Раньше он отдал его соседу за могорыч. Сосед в свою очередь передал мелкому фермеру Антоненко Владимиру Валериевичу. В 2017 г брату подсказали что пай можно по закону забрать, брат обратился за помощью к более состоятельному фермеру Антоненко Виктор Павлович. Естественно пай перешёл к Антоненко В.П. 07.01.2021 Брат умер. Я начал переоформлять пай на себя, мать и сестра написали отказы. Государственный нотариус Кривого Рога пробил бо базе что брат делал завещание у нас в Долинской Кировоградской обл. у частого нотариуса Величко Владимир Александрович и направил меня к нему с запросом о копии завещания. Копию завещания он мне выдал и сказал что завещание нигде не зарегестрировано оно только на бумаге. Что мне из этого светит, если Государственный нотариус сказала что если у брата окажется завещание то она прекращяет свои дейстия. Хотя ещё один ньюанс у брата есть сын мать тоже умерла. он у нас под опекой в декабре будет 18. Но сын не запиисан на братову фамилию , а только по отчеству, так как брат был не расписан. с его матерью . Как мне типерь поступать? Мама наша непрацездатна. За ранее Вам спаcибо.
Похожие вопросы
Кодексы Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНовое в блогах Юристи.UA
Ответы юристов (1)
Юрист, г. Киев, 19 лет опыта
З метою захисту майнових прав та інтересів громадян і юридичних осіб в Україні утворений і діє Єдиний реєстр заповітів і спадкових справ.
Усі заповіти, складені та посвідчені, змінені або скасовані в установленому законодавством порядку, підлягають обов\’язковій реєстрації в цьому реєстрі. Користування даними реєстру, що містить відомості про всі посвідчені нотаріусами України заповіти, дає можливість оперативно та об\’єктивно встановити наявність заповіту, складеного спадкодавцем, місце його зберігання, а також забезпечити успадкування майна саме тими особами, які закликані до спадкування.
За місцезнаходженням паю подавайте заяву на вступ у спадщину. Якщо мати і сестра відмовились, то де подавали? Потрібні ці відмови.
В органі місцевої влади потрібно взяти копію договору оренди, на кому зараз оренда, чи на кого автоматично продовжили.
Якщо Державний нотаріус пробив по базі, то в реєстрі заповіт є. Тоді претензій до Величко, нехай надасть витяг з реєстру заповітів або відмову.
Далі через суд, якщо не зареєстровано то заповіт недійсний, якщо зареєстровано з порушеннями, питання через суд.