Задайте вопрос юристу

835 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Исполнительное производство, 28 сентября 2021, вопрос №49648

Чи підлягає виконанню постанова суду?

Постановою суду що набрала законної сили 06.05.2021, було накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу.
28.09.2021 відкрито виконавче провадження, про примусове виконання.
У постанові суду зазначено, що вона підлягає зверненню до виконання протягом 3-х місяців.
Дата надходження виконавчого документа до державного виконавця - 23.09.2021.
Питання:
Чи підлягає виконанню постанова суду, щодо якої було відкрито виконавче провадження, з огляду на вищевказані обставини? І чи не повинна державна виконавча служба, повернути виконавчий документ стягувачу, без прийняття його до виконання, замість того щоб відкривати виконавче провадження і виконувати певні виконавчі дії?

Ответы юристов (1)

    Проданець Наталія Вікторівна
    Проданець Наталія Вікторівна 2 года назад

    Адвокат, г. Львов, 18 лет опыта

    Ви маєте рацію, строк звернення до виконання пройшов. Вам потрібно подати відповідне клопотання до виконавчої служби.

    Ст. 38 КУпАПАдміністративне стягнення може бути накладено не пізніш як через два місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушенні - не пізніш як через два місяці з дня його виявлення, за винятком випадків, коли справи про адміністративні правопорушення відповідно до цього Кодексу підвідомчі суду (судді).

    Якщо справи про адміністративні правопорушення відповідно до цього Кодексу чи інших законів підвідомчі суду (судді), стягнення може бути накладено не пізніш як через три місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушенні - не пізніш як через три місяці з дня його виявлення, крім справ про адміністративні правопорушення, зазначені у частинах третій і четвертій цієї статті.


Похожие вопросы


Кодексы Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України