Задайте вопрос юристу

606 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

+38 (093) 138-30-83

Задать вопрос на сайте

Банковское право, 14 января 2022, вопрос №54468

Чи можна не платити відсотки по кредиту якщо я учасник АТО?

Прострочив виплату по кредиту в МФО нарахували шалені відсотки, на маю можливості сплатити, яким чином можна сплатити тільки тіло кредиту?

Ответы юристов (3)

  Дубовенко Володимир Володимирович
  Дубовенко Володимир Володимирович 6 дней назад

  Юрист, г. Николаев, 2 года опыта

  Обратиться Бесплатная оценка вашей ситуации

  Вітаю!

  Відповідно до п.15 ст.14 Закону України “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей військовослужбовцям, призваним на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, на весь час їх призову, а військовослужбовцям під час дії особливого періоду, які брали або беруть участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, які перебували або перебувають безпосередньо в районах та у період здійснення зазначених заходів, - штрафні санкції, пеня за невиконання зобов’язань перед підприємствами, установами і організаціями усіх форм власності, у тому числі банками, та фізичними особами, а також проценти за користування кредитом не нараховуються.

  Рекомендую направити до банку заяву про надання довідки щодо розрахунку суми заборгованості по тілу кредиту, а також процентах, після чого звернутися до банку з заявою про звільнення від сплати процентів та повідомити банк про проходження військової служби з наданням підтверджуючих документів.

  0 / 0
  • Денис Клиент 6 дней назад

   На даний момент, я звільнений з в/с в запас, і там получилось так що взяв кредит зі знижкою -70% на відсотки за користування, не погасив вчасно і знижка анулювалась і відповідно відсотки перерахували. Чи я маю право взагалі не платити відсотки за користування? Якщо це мікрофінансова організація і відділення немає, документи відправити на електронну пошту?

   • Дубовенко Володимир Володимирович
    Дубовенко Володимир Володимирович 6 дней назад

    Юрист, г. Николаев, 2 года опыта

    Обратиться Бесплатная оценка вашей ситуации

    Так, для початку зверніться до МФО з електронною заявою про наявність відповідних пільг щодо звільнення від сплати відсотків, перед відправленням лист необхідно засвідчити Вашим цифровим підписом (кваліфікований електронний підпис або удосконалений електронний підпис (можна зробити в приват24). Електронний документ, засвідчений в установленому законом порядку, має силу офіційного документа.

    0 / 0

Похожие вопросы