Задайте вопрос юристу

835 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Автомобильное право, 26 ноября 2019, вопрос №6336

Проблеми при переєстрації авто

Придбав авто у 2016р. По генеральному дорученні у перекупа в Камянець Подільському, авто вже було зняте з реєстрації в Кельнівцях Чернівецької обл.. І в тому ж році зареєстрував авто по договору купівлі продажі в Тернопільському мрео на дружину. Тепер при продажі авто і переоформленні на нового власника у 2019р. Виявилось що на авто накладениц арешт слідчим і воно в розшуку по він коду так як фігурує в кримінальній справ. Заява написана першою власницею авто. ( Автомобіль був зареєстрований на аграрну фірму в Києві) В заяві вказала що авто в неї забрали шахрайським методом, колишній працівник її фірми, мол увійшовши в довіру заволодів документами на авто а коли був звільнений авто не повернув. Слідчий в чернівцях говорить що буде конфісковувати авто. Як так взагалі можливо що на моє зареєстроване авто приняли заяву що воно крадене. Ще через рік після його продажі. І як діяти в даній ситуації і довести щоб з авто зняли арешт. Дякую.

Ответы юристов (1)

    Жупинский Николай Андреевич
    Жупинский Николай Андреевич 4 года назад

    Адвокат, г. Харьков, 25 лет опыта

    В Вашей ситуации надо брать все имеющиеся документы и обращаться за помощью к реальному адвокату. Если все было так, как Вы описываете, то автомобиль у Вас заберут, пока как вещественное доказательство, а дальше в зависимости от результатов расследования. На момент регистрации Вами авто на жену не было заявления о краже,поэтому регистрация прошла без проблем. Надо разбираться детально с правом на оформление нотариальной доверенности на распоряжение авто с правом продажи. Если собственник авто фирма (Вы написали, что авто зарегистрировано на фирму) , а заявление написала какая то собственница автомобиля, то непонятны полномочия на выдачу доверенности.


Похожие вопросы


Кодексы Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України