Задайте вопрос юристу

885 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Миграционное право, 21 июля 2022, вопрос №69734

Питання щодо виїзду за кордон

Після 24.02.2022 людина виїхала на роботу до Польщі по безвізу. Отримав Pesel. Але не оформлювався ні як біженець, не отримував захист. Просто по безвізу заїхав та працює.
Через 3,5 - 4 місяці буде повертатись до України по справам. Йому дадуть запрошення на роботу та він планує оформити візу D 06, щоб поїхати працювати на 1 рік.
Питання 1. У цьому випадку, після отримання візи в Україні, людина зможе одразу виїзжати працювати до Польщі?
Питання 2. Чи матиме право людина їздити до України на протязі дії візи? Та потім повертатись до Польщі? Туди-сюди з'їздити, так мовити.
Чекаю на відповідь у почті. Дякую

Ответы юристов (2)

    Промський Євгеній Сергійович
    Промський Євгеній Сергійович 2 года назад

    Адвокат, г. Киев, 5 лет опыта

    Добрий день!

    Питання 1. У цьому випадку, після отримання візи в Україні, людина зможе одразу виїзжати працювати до Польщі?

    Ні, станом на зараз така віза взагалі не дає право на перетин кордону. Треба шукати ті підстави, які дають таке право.

    Питання 2. Чи матиме право людина їздити до України на протязі дії візи? Та потім повертатись до Польщі? Туди-сюди з'їздити, так мовити.

    Якщо у людини є інші підстави для перетину кордону, то так. В іншому випадку людина не виїде з України.

    Для більш детальної консультації натискайте кнопку "Звернутися". Буду радий допомогти.

    Гіммельфарб Станіслав  Олегович

    Доброго дня.

    Перш за все. Людина - це чоловік або жінка? Якщо чоловік, то наявність запрошення на роботу та робочої візи без постановки на консульский облік не дає йому правона Виїзд з України.

    Якщо Ви бажаєте отримання повної консультації та надання алгоритму всіх можливих дій в Вашій ситуації, Ви можете звернутися до мене персонально, натиснувши кнопку "Звернутись" вгорі.


Похожие вопросы


Кодексы Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України

Новое в блогах Юристи.UA