Начните консультацию с юристом онлайн
Голова садового обслуговуючого кооперативу незаконно відключив водопостачання і електропостачання моєї садівничої ділянки. Суд прийняв рішення на мою користь і зобов'язав голову садового ОК підключити водопостачання і електропостачання.
Голова садового ОК рішення суду виконав і ДВС виніс постанову про закінчення виконавчого провадження.
Але через три неділі голова садового ОК знову відключив водопостачання моєї садівничої ділянки чим фактично не виконав рішення суду. Відповідно до ЗУ Про виконавче провадження ст.40 Виконавче провадження, щодо якого винесено постанову про його закінчення, не може бути розпочате знову, крім випадків, передбачених цим Законом.
Питання.
Куди я повинен звернутися зі скагою на голову ОК до суду, чи до виконавчої служби з тим, щоб голова ОК поніс відповідальність за невиконання рішення суду і знову відновив водопостачання моєї садівничої ділянки?
З повагою Євген
02.09.2022 р.
Похожие вопросы
Кодексы Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНовое в блогах Юристи.UA
Ответы юристов (3)
Адвокат, г. Николаев, 33 года опыта
Общаться в чатеДоброго дня!
Ви можете звернутись до поліції із заявою про невиконання судового рішення!
Стаття 382 КК України Невиконання судового рішення
1. Умисне невиконання вироку, рішення, ухвали, постанови суду, що набрали законної сили, або перешкоджання їх виконанню -
карається штрафом від п'ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк до трьох років.
2. Ті самі дії, вчинені службовою особою, -
караються штрафом від семисот п'ятдесяти до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк до п'яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
3. Дії, передбачені частиною першою або другою цієї статті, вчинені службовою особою, яка займає відповідальне чи особливо відповідальне становище, або особою, раніше судимою за злочин, передбачений цією статтею, або якщо вони заподіяли істотну шкоду охоронюваним законом правам і свободам громадян, державним чи громадським інтересам або інтересам юридичних осіб, -
караються позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
4. Умисне невиконання службовою особою рішення Європейського суду з прав людини, рішення Конституційного Суду України та умисне недодержання нею висновку Конституційного Суду України -
карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
Виникнуть додаткові питання, натискайте кнопку "звернутись" біля мого фото. Охоче на них відповім!
Щиро дякую за Вашу відповідь
З повагою Євген
02.09.2022 р.
Адвокат, г. Николаев, 33 года опыта
Общаться в чатеПрошу! Якщо Вам буде це не важко, натисніть зелену птичку біля мого фото. Для мене це має значення. ))