Задайте вопрос юристу

885 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Наследство, 28 сентября 2022, вопрос №73638

Дарственная сильнее государственной доверенности

Моя бабушка переписала на меня дарственную которая вступает сразу в наследство, но сейчас она требует что бы я на неё переписала государственную доверенность на её же квартиру , что бы она не думала что я могу её выгнать из дома . Какие документы нужны , иметь ли документ большое значение

Ответы юристов (4)

    Кирда Вячеслав Володимирович

    Вітаю, Юлія.

    Не зовсім зрозуміла ситуація. Потрібно бачити документи.

    Якщо Вам потрібна детальна консультація або алгоритм дій, натискайте зелену кнопку "Звернутися".

    Гіммельфарб Станіслав  Олегович

    Доброго дня.

    Не має такого терміну як "державна (государственная)" довіреність. Можливо Ви маєте на увазі "генеральну" довіреність.

    Так звана "генеральна" довіреність (юридично такого термін не має, але просторіч вживається), надає право на розпорядження вашим майном, тобто надає право продати, подарити, обміняти і т.і.

    Якщо вже Ваша бабця бажає, то я радив би надати їй довіреність на право користування квартирою, без права відчуження.

    Якщо Ви бажаєте отримання повної консультації та надання алгоритму всіх можливих дій в Вашій ситуації, Ви можете звернутися до мене персонально, натиснувши кнопку "Звернутись" вгорі.

    Айвазян Юрій Климентійович

    Доброго дня!

    В такому випадку вона мусила би відкликати дарчу, а Ви би тоді могли би оформити угоду про догляд. Але одне друге не заперечує! Складіть з нею відповідну угоду, аби вона заспокоїлась.

    Костюк Любовь Тарасовна
    Костюк Любовь Тарасовна 2 года назад

    Адвокат, г. Киев, 25 лет опыта

    Доброго дня,В українській нотаріальній практиці скасування дарчої – рідкісна процедура. Утім, трапляється й таке. Частіше угоди про дарчу розривають за рішенням суду. При розірванні договору дарування застосовується спеціальний строк позової давності 1 рік. Втім, розірвати договір дарування можна за взаємною згодою дарувальника і обдарованого, якщо той¸ кому подарували квартиру, і той, хто це зробив, ухвалили рішення про те, що це було помилкою, договір дарування нерухомості розірве нотаріус. У суд звертатися із цим питанням не потрібно. Але, тоді вона може оформити заповіт або договір довічного утримання на когось іншого.


Похожие вопросы


Кодексы Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України

Новое в блогах Юристи.UA