Почніть консультацію з юристом онлайн
Задайте питання юристу
912 юристів готові відповісти зараз
Відповідь за ~15 хвилин
Доброго вечора.
Потрібно консультацію з приводу звільнення з роботи.
Я працювала менеджером зі збуту фізичним особам газзбуту, так як всіх людей перевели з травня місяця на Нафтогаз, то наша робота стала приймати у людей заяви на повернення коштів, які люди заплатили помилково газзбуту, а не Нафтогазу, які ми приймали до кінця вересня.
1 жовтня нам усно сказали, що ми будемо працювати лише до 1 грудня і нас звільнять, але обов'язково запропонують альтернативне робоче місце.
Сьогодні ж сказали, що завтра послідній робочий день і ніякої роботи для нас немає і що ми маємо маємо написати заяви по згоді сторін, але якщо не хочемо писати, то нас не заставляють писати, але й працювати більше не будемо і що всі не використані відпустки нам виплатять компенсаціями.
На питання надати відповідь, на якій підставі і статті, нас звільняють, була відповідь: Якщо вам писати заяву то по угоді двох сторін ( п. 1 ст. 36 КЗпП України )
За всі не використані відпустки буде компенсація. Нема такого, що вас установа звільняє, вам пропонують звільнися по угоді двох сторін. Поки що так. Установа вас не звільняє. Якщо не будете писати , тоді вам змінять істотні умови праці, але які не уточнили.
Скажіть, будь ласка, чи мали право з нами так поступити, і які мають бути наші дії?
Ще додам, я мати двох неповнолітніх дітей.
Схожі питання
Кодекси Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНове у блогах Юристи.UA
Відповіді юристів (4)
Адвокат, м. Миколаїв, 33 роки досвіду
Спілкуватися у чатіДоброго дня, Людмила!
Вашу проблему треба, звичайно, вивчати, але я точно можу Вам сказати, що ніяку заяву про звільнення за згодою сторін Ви писати не зобов'язані!
Виникнуть питання, натискайте кнопку "звернутись" біля мого фото. Постараюсь проаналізувати Вашу ситуацію більш предметно та допомогти!
Юрист, м. Київ, 9 років досвіду
Спілкуватися у чатіДоброго дня, у вашому випадку краще ні чого не писати. РЕКОМЕНДУЮ вам с колегами згуртуватися і відстоювати свої законні інтереси.
У разі якщо вас не будуть пускати на роботу, щоб поставити вам прогули викликайте поліцію.
Якщо звільнення буде не законне, ви можете поновитись через суд і отримати матеріальну у моральну компенсацію.
Якщо ваше питання вирішино ставте ✅ біля фото підтримайте лайком залиште відгук.
Для детальної консультації натискайте кнопку звернутися.
Юрист, м. Київ, 9 років досвіду
Спілкуватися у чатіПовідомте голову профспілки, проаналізуйте свій коллективний договір.
Адвокат, м. Чернігів, 7 років досвіду
Спілкуватися у чатіВітаю, Людмило.
Подавати заяву про звільнення за згодою сторін я точно не раджу. Не виключаю, що за рахунок Вас підприємство хоче збільшити заробітні плати іншим працівникам, у тому числі адміністрації.
Я погоджуюсь із колегою вище, що треба з працівниками, які опинились у такій ситуації, випрацювати правильний та спільний алгоритм дій. А правильний - це принаймні не звільнятись.
Далі якісь поради я можу давати лише після предметного аналізу ситуації.
Всього доброго! Якщо Ви хочете поспілкуватись індивідуально і випрацювати алгоритм дій, натискайте зелену кнопку Звернутися/Обратиться нижче фото! Буду радий допомогти.