Задайте вопрос юристу

835 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Автомобильное право, 10 января 2023, вопрос №78258

Чи можна їздити на литовських, польських номерах?

Доброго дня, підкажіть будь ласка, в мене така ситуація, мій приятель на війні, їхній групі потрібна машина. Купити машину на українських номерах дорого та і сенсу немає тому що на довго її не вистачить. В мене таке питання зараз в Україні багато машин на польських, литовських і т.д номерах. Якщо я куплю машину на загриначних номерах і передам її хлопцям, її обов'язково розтаможувати?? Чи можна просто купить передати і хай їздять? Не буде нічого за це?

Ответы юристов (2)

    Корнійчук Євген Іванович

    Доброго дня, якщо ви купите передасте машину, на передову ні якої відповідальності не буде. Якщо транспорт поставлять на баланс військової частини то взагалі не має приводу до хвилювання.

    Якщо ваше питання вирішино ставте ✅ біля фото підтримайте лайком залиште відгук.

    Для детальної консультації натискайте кнопку звернутися.

    Айвазян Юрий Климентьевич
    Айвазян Юрий Климентьевич год назад

    Адвокат, г. Николаев, 32 года опыта

    Общаться в чате

    Доброго дня, Ігоре!

    Я би Вам не радив передавати авто в запропонований вище спосіб. Тому що у хлопців можуть виникнути потім проблеми.

    Є два варіанти сірого провезення авто:

    1. Авто завозить власник-іноземець чи власник іноземна фірма і віддають ключи разом с тех. паспортом. Можна спокійно їздити 1 рік.

    2. Авто завозите Ви, не розмитнюєте його і при першій же зупинці поліцієй платите штраф - щось близко 8000 грн. Такий штраф по закону платиться лише один раз!

    Далі віддаєте ключи і техпаспорт хлопцям разом з машиною.

    Виникнуть додаткові питання, тисніть кнопку "звернутись" біля мого фото. Охоче на них відповім.

    Якщо ж консультація задовільнила Вас, активуйте сіру галочку та залиште відгук на знак подяки


Похожие вопросы


Кодексы Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України