Задайте вопрос юристу

833 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Уголовное право и процесс, 13 марта 2023, вопрос №82183

《Адміннагляд і його правила》

Як часто поліція може перевіряти у ніснтц час особу яка знаходиться під адміннаглядом і за пів року жодного разу не порушила обов'язки дотримання правил.

Ответы юристов (1)

    Айвазян Юрий Климентьевич
    Айвазян Юрий Климентьевич год назад

    Адвокат, г. Николаев, 32 года опыта

    Общаться в чате

    Доброго дня, Миколо!

    Згідно Інструкції про порядок встановлення та здійснення адміністративного нагляду за особами, звільненими з місць позбавлення волі:

    Наказ Міністерства внутрішніх справ Українивід 9 вересня 1995 р. N 616 дск

    3.3.1. При здійсненні адміністративного нагляду працівники міліції мають право:

    3.3.1.1. Витребовувати відомості про поведінку піднаглядного від адміністрації підприємства, установи і громадської організації за місцем його роботи і мешкання, а також від громадян.

    3.3.1.2. Порушувати клопотання перед службою зайнятості населення про трудове влаштування піднаглядного згідно з сумісним наказом МВС та Міністерством праці України від 10.02.92 N 60/07, а також перед державними, кооперативними й іншими підприємствами, установами і організаціями про встановлення індивідуального або колективного шефства.

    3.3.1.3. Викликати піднаглядного для бесіди до міськрайвідділу, службового приміщення дільничного інспектора міліції, громадського пункту охорони порядку. Такі бесіди можуть проводитися з запрошенням представників адміністрації підприємства, установи, громадської організації, а також родичів піднаглядного при їх згоді.

    3.3.1.4. Вимагати від піднаглядного усні та письмові пояснення з питань, пов'язаних з виконанням правил і обмежень адміністративного нагляду.

    3.3.1.5. У відповідності з чинним законодавством у будь-який час доби входити безперешкодно в жилі приміщення піднаглядного з метою перевірки.

    Примітка.

    Відвідувати піднаглядного за місцем проживання дільничний інспектор міліції повинен, як правило, разом з народними дружинниками або позаштатними дільничними інспекторами міліції.

    У разі виникнення уточнюючих питань або бажання порадитись зі мною персонально, натискайте кнопку "звернутись" біля мого профілю.

    Якщо ж консультація задовільнила Вас, активуйте сіру галочку та залиште відгук на знак подяки.


Похожие вопросы


Кодексы Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України