Начните консультацию с юристом онлайн
Добрый день . Подскажите пожалуйста , такой вопрос . Мой дедушка написал завещание на дом на отца и его сестру (мою тетю) , но отец наследство не получил так как умер в 2008 году а дедушка в 2013, и тетя оформила на себя дом , могу ли я оформить на себя ту часть наследства что не получил мой отец , если я не писал не отказной но и заявления на получения не подавал ?
Похожие вопросы
Кодексы Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНовое в блогах Юристи.UA
Ответы юристов (4)
Юрист, г. Киев, 9 лет опыта
Общаться в чатеДоброго дня, якщо батько не оформив право власності, нажаль вы не можете притендувати на спадщину. .
Для детальної консультації натискайте кнопку звернутися.
Адвокат, г. Николаев, 33 года опыта
Общаться в чатеДоброго дня, Володимире!
На жаль вирішити це питання вже неможливо. Хіба що Вам вдасться довести, що заповіт був написаний померлим під тиском чи в стані часткової або повної цивільної недієздатності..
Виникнуть додаткові питання, натискайте кнопку "звернутись" біля мого фото. Постараюсь Вам допомогти розібратися в них!
Юрист, г. Чернигов, 6 лет опыта
Общаться в чатеВітаю, Сергію!
на жаль, але це зробити неможливо.
Юрист, г. Львов, 9 лет опыта
Доброго вечора. За статтею 1266 Цивільного кодексу України "Спадкування за правом представлення", внуки, правнуки спадкодавця спадкують ту частку спадщини, яка належала б за законом їхнім матері, батькові, бабі, дідові, якби вони були живими на час відкриття спадщини. Тобто спадкування за правом представлення відбувається тільки у випадку спадкування за законом, а не за заповітом, як у Вашому випадку.
Ви можете звертатись до мене для надання різних додаткових правничих послуг з даного питання чи інших запитань. Я можу надати Вам детальну юридичну консультацію з рядом різноманітних правових послуг, написати тексти юридичних документів тощо.