Начните консультацию с юристом онлайн
Я вдова з 2011 року. Моїй доньці 15 років. Батьки мого чоловіка в той час не захотіли прописати дитину в їхній квартирі. Два роки тому помер брат чоловіка, доньку якого прописали в тій квартирі. Залишилася їхня мати, яка дуже хворіє. Чи має право моя донька на отримання частини цієї квартири, якщо не стане свекрухи ( вона на даний момент є власницею квартири)?
Похожие вопросы
Кодексы Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНовое в блогах Юристи.UA
Ответы юристов (4)
Адвокат, г. Николаев, 33 года опыта
Общаться в чатеДоброго дня, Ганна!
Шанси отримати долю у спадщині у Вашої доньки є.
Виникнуть додаткові питання, натискайте кнопку "звернутись" біля мого фото з відповіддю.
Юрист, г. Полтава, 4 года опыта
Общаться в чатеДоброго дня!
Якщо не буде складено заповіту, то Ваша дочка матиме право на спадщину за правом представлення.
При виникненні додаткових питань натискайте "Звернутися". Всього доброго!
Юрист, г. Чернигов, 6 лет опыта
Общаться в чатеВітаю.
Так, шанси на спадкування дійсно будуть. Але треба ситуацію аналізувати більш детально.
Всього доброго. Для більш детальної консультації натискайте зелену кнопку Звернутися/Обратиться нижче фото! Буду радий допомогти.
Юрист, г. Львов, 9 лет опыта
Доброго вечора. Для можливості отримання Вашою донькою спадщини після її бабусі треба, щоб спадкодавцеь не залишила заповіту. Після Вашої свекрухи можуть спадкувати, якщо вона не залишить заповіту, спадкоємці першої черги після неї, зокрема другий з подружжя та діти, а якщо когось з них вже нема-то їх діти.
Якщо Ваш чоловік не залишив заповіту, то Вам краще було звернутись протягом 6-місячного терміну з дня смерті чоловіка до нотаріуса для оформлення спадщини на Вашу дочку. Тепер можна хіба що звернутись до суду, подавши позов з проханням виділити додатковий строк для прийняття Вашою дочкою частини спадщини після її батька.
Ви можете звертатись до мене для надання різних додаткових правничих
послуг з даного питання чи інших запитань. Я можу надати Вам детальну
юридичну консультацію, написати тексти правових документів, попрацювати
по Ваших відносинах з органами державної влади, в тому числі
судово-правоохоронними органами чи надати Вам інші юридичні послуги.
Можу написати для Вас текст позовної заяви.