Начните консультацию с юристом онлайн
Доброго дня шановні!
Ситуація така з 03.04.2022 року знаходжуся у простої,працюю у ВУЗІ.
15.08.2023 на електрону пошту приходе наказ о моєму скороченні з 16.08.2023 по 40.1 КЗОТ.
У дівчат з бухгалтеріі взнала наш відділ расформовують.
Питання у наступному мали ли мене попередити за 2 мясяці о тому що мене звільняють та предоставити інші вакантні посади у ВУЗІ?Якщо я буду відновлюватися через суд куди мене відновлять такого ж відділа вже не існує?
Дякую
Похожие вопросы
Кодексы Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНовое в блогах Юристи.UA
Ответы юристов (3)
Юрист, г. Днепр, 25 лет опыта
Общаться в чатеВаше питання врегульовано ЗУ "Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану".
У період дії воєнного стану повідомлення працівника про зміну істотних умов праці та зміну умов оплати праці, передбачених частиною третьою статті 32 та статтею 103 Кодексу законів про працю України, здійснюється не пізніш як до запровадження таких умов.
Потрібна додаткова консультація - звертайтесь.
Адвокат, г. Николаев, 34 года опыта
Общаться в чатеДоброго дня, Олена!
Згідно статті 3 Закону України "Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану":
"Особливості переведення та зміни істотних умов праці в умовах воєнного часу
1. У період дії воєнного стану роботодавець має право перевести працівника на іншу роботу, не обумовлену трудовим договором, без його згоди (крім переведення на роботу в іншу місцевість, на території якої тривають активні бойові дії), якщо така робота не протипоказана працівникові за станом здоров’я, лише для відвернення або ліквідації наслідків бойових дій, а також інших обставин, що ставлять або можуть становити загрозу життю чи нормальним життєвим умовам людей, з оплатою праці за виконану роботу не нижче середньої заробітної плати за попередньою роботою.
2. У період дії воєнного стану повідомлення працівника про зміну істотних умов праці та зміну умов оплати праці, передбачених частиною третьою статті 32 та статтею 103 Кодексу законів про працю України, здійснюється не пізніш як до запровадження таких умов".
З повагою, адвокат Айвазян.
Адвокат, г. Чернигов, 7 лет опыта
Общаться в чатеВітаю.
Так, Вас мали попередити про запланове вивільнення у зв'язку із зміною істотних умов праці. Тому є достатньо висока ймовірність оскарження наказу про звільнення до суду.
Всього доброго. Успіхів!