Задайте вопрос юристу

226 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

+38 (093) 138-30-83

Задать вопрос на сайте

Финансовое право, 24 января 2020, вопрос №9181

Чи можна вирішити проблему з канторами мікрозаймів?

Близька людина потрапила в незвичайну ситуацію. Був важкий період у житті і потрібні були терміново гроші (проблеми з роботою, плата за квартиру, операція). Шукав варіанти, подавав заявку на кредит у банк, але була відмова, і взяв у мікро займах у різних конторах. По можливості сплочував, але коли склалися проблеми, і деякий час не зміг оплочувати, намагаючись домовитися з працівниками контор, пояснити ситуацію, але нічого слухати не хочуть, збільшують % за прострочку, обіцяють справи передати колектора, погрожують, телефонують. Кожного дня телефонують, і навіть не слухають, на прохання війти в положення кажуть:" Будеш платити усе і нас не цікавить" . Чи можна якось домовитися щоб відати те, що брав з якимись %, або щоб переглянули договір, і встановили суму яка має бути внесена кожного місяця.????
Кожного дня капає % за прострочку, як можна це зупинити.
І чи можна дізнатися чи є в таких конторах ліцензії на надання мікрозаймів?

  Ответы юристов (1)

   Левченко Ксенія Сергіївна
   Левченко Ксенія Сергіївна месяц назад

   Юрист, г. Вінниця, 12 лет опыта

   Обратиться Бесплатная оценка вашей ситуации

   Доброго вечора.

   У нас є розроблена стратегія захисту від незаконних і необґрунтованих вимог мфо, банків, яка дозволяє позичальнику відстоювати свої права, й в кінцевому результаті сплатити лише законно обґрунтовану суму по позиці.

   Наступне пишеться звернення, де витребовується повний, вичерпний пакет документів по позиці включно із калькуляцією. Забороняється позикодавцю чи підрядним третім особам Вам телефонувати та здійснювати інший тиск по сплаті зобов*язань.

   На основі відповіді на звернення і чинного законодавства проводиться правильна - законно обґрунтована калькуляція і створюється алгоритм подальших дій для вирішення питання погашення заборгованості у досудовому, чи судовому порядку.

   Пам*ятайте, що подають позикодавці на кінцевих термінах позики (під закінчення позовної давності), одразу ніколи, це залякування. На суд Вас повинні запросити під підпис. На суді Ви маєте право розірвати договір з метою припинення подальших нарахувань, після рішення суду до повного погашення позики. Заявити свої заперечення.

   Як свідчить практика в 81% випадків вдається врегулювати спір у досудовому порядку. Шляхом надсилання звернень, скарг, заяв до позикодавця, регулятора, правоохоронних органів.

   Тому Вам вирішувати, що краще. Платите фантазії позикодавця, чи ту суму, яку має право нараховувати позикодавець за законом. Повірте різниця значуща. В разі відсутності конструктивного діалогу з боку позикодавця, Ви самі можете подати судовий позов про розірвання договору й надати власну калькуляцію по позиці Розмір боргу можна суттєво зменшити.

   Для написання звернення одразу проводиться аналіз.

   Для повного розуміння проведеної роботи:

   Аналіз включає в себе перевірку підписаного договору, додатків, правил, установчих та інших документів, які відносяться до угоди на відповідність чинному законодавству.

   Повідомлень, листів, дзвінків, які Вам надходили.

   На основі проведеного аналізу пишуться звернення до позикодавця, регулятора, правоохоронних органів, суду.

   Якщо потрібна допомога, буду рада допомогти, звертайтеся.

   0

  Похожие вопросы