Задайте вопрос юристу

835 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Миграционное право, 06 ноября 2023, вопрос №96217

Чи зможу виїхати закордон

Добрий день.
Скажіть я маю відстрочку до березня ,мама має 2групу ,вдома приписані тільки ми двоє з мамою,і я виїхав з нею за кордон.І я по біометрії був 3міс і лишився ще дальше ,але не зробив статус Українця.
Чи зможу я зараз поїхати додому?і коли зможу вернутись назад закордон ,скільки часу потрібно чекати?які документи тре?чи дозволять знов виїхати мені?

Ответы юристов (4)

    Айвазян Юрий Климентьевич

    Доброго дня!

    Підстава для виїзду у Вашому випадку не змінилась, а от підстава для відстрочки зазнала істотних змін, й тому я не виключаю ситуації, в якій при поверненні до України Вас можуть після березня мобілізувати. Та й до березня не виключені гіпотетичні проблеми з ТЦК.

    Для предметної відповіді на Ваші питання треба більш детально володіти інформацією щодо конкретно Ваших сімейних обставин. В іншому випадку буде дуже складно надати Вам об'єктивну пораду.

    З повагою, адвокат Айвазян.

    Богун Сергій Павлович

    Згідно законодавства громадяни України чоловічої статі віком від 18 до 60 років, які супроводжували осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, осіб, які потребують постійного догляду, чи дітей для виїзду за межі України, зобов’язані повернутися в Україну не пізніше повернення на територію України осіб, яких вони супроводжували.

    Як чоловік повернеться в Україну без особи з інвалідність - він ризикує бути не випущеним за межі України.

    Кирда Вячеслав Володимирович

    Вітаю.

    Ви точно маєте право на виїзд за кордон,але тільки разом з мамою. Що стосується строків перебування за кордоноом по безвізу, то без оформлення там тимчасового захисту Ви можете перебувати безперешкодно в країнах шенгенської зони 90 днів протягом 180 днів.

    Всього доброго. Успіхів! З повагою!

    Адвокат Евгений Александрович

    Добрий день!

    ЗА ПОВІДОМЛЕННЯМ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ, ПЕРЕДБАЧЕНО ПРАВО НА ПЕРЕТИН КОРДОНУ ЗА ТАКИМИ ПІДСТАВАМИ:

    Перетинання державного кордону під час правового режиму воєнного стану. Питання-відповідь (dpsu.gov.ua)

    Всього доброго!


Похожие вопросы


Кодексы Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України