Начните консультацию с юристом онлайн
Вітаю! Місяць тому звернулися до виконавця щодо доступу до 13 400 гривень на заарештованій карті Приватбанку. Виконавець стверджує, що ухвала була відправлена, але картка досі заарештована і операції на ній недоступні, і Приватбанк стверджує, що нічого не отримував. Чи має власник карти якісь способи вплинути на ситуацію? Наперед дякую.
Похожие вопросы
Кодексы Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНовое в блогах Юристи.UA
Ответы юристов (5)
Юрист, г. Днепр, 24 года опыта
Общаться в чатеТут все залежить від виконавця. Направте до нього офіційний запит.
Адвокат, г. Николаев, 33 года опыта
Общаться в чатеДоброго дня, Сергію!
Ви можете подати скаргу на дії виконавця до його керівника.
З повагою, адвокат Айвазян.
Юрист, г. Полтава, 4 года опыта
Общаться в чатеДоброго дня!
Зверніться ще раз до виконавця письмово з вимогою розблокувати рахунок. Якщо відмовить - отримайте письмову відмову та оскаржуйте її.
Згідно статті 74 ЗУ "Про виконавче провадження"
1. Рішення, дії чи бездіяльність виконавця та посадових осіб органів державної виконавчої служби щодо виконання судового рішення можуть бути оскаржені сторонами, іншими учасниками та особами до суду, який видав виконавчий документ, у порядку, передбаченому законом.
2. Рішення, дії чи бездіяльність виконавця та посадових осіб органів державної виконавчої служби щодо виконання рішень інших органів (посадових осіб), у тому числі постанов державного виконавця про стягнення виконавчого збору, постанов приватного виконавця про стягнення основної винагороди, витрат виконавчого провадження та штрафів, можуть бути оскаржені сторонами, іншими учасниками та особами до відповідного адміністративного суду в порядку, передбаченому законом.
3. Рішення, дії або бездіяльність державного виконавця також можуть бути оскаржені стягувачем та іншими учасниками виконавчого провадження (КРІМ БОРЖНИКА) до начальника відділу, якому безпосередньо підпорядкований державний виконавець. Рішення, дії та бездіяльність начальника відділу, якому безпосередньо підпорядкований державний виконавець, можуть бути оскаржені до керівника органу державної виконавчої служби вищого рівня.
Начальник відділу, якому безпосередньо підпорядкований державний виконавець, при здійсненні контролю за рішеннями, діями державного виконавця під час виконання рішень має право у разі, якщо вони суперечать вимогам закону, своєю постановою скасувати постанову або інший процесуальний документ (або їх частину), винесені у виконавчому провадженні державним виконавцем, зобов’язати державного виконавця провести виконавчі дії в порядку, встановленому цим Законом.
Начальник відділу, якому безпосередньо підпорядкований державний виконавець, або виконавець з власної ініціативи чи за заявою сторони виконавчого провадження може виправити допущені у процесуальних документах, винесених у виконавчому провадженні, граматичні чи арифметичні помилки, про що виноситься відповідна постанова.
{Абзац третій частини третьої статті 74 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1798-VIII від 21.12.2016}
Керівник вищого органу державної виконавчої служби у разі виявлення порушень вимог закону визначає їх своєю постановою та надає доручення начальнику відділу, якому безпосередньо підпорядкований державний виконавець, щодо проведення дій, передбачених абзацами другим і третім цієї частини.
4. Скарга у виконавчому провадженні подається виключно у письмовій формі та має містити:
1) найменування органу державної виконавчої служби, до якого вона подається;
2) повне найменування (прізвище, ім’я та по батькові) стягувача та боржника, їхні місця проживання чи перебування (для фізичних осіб) або місцезнаходження (для юридичних осіб), а також найменування (прізвище, ім’я та по батькові) представника сторони виконавчого провадження, якщо скарга подається представником;
3) реквізити виконавчого документа (вид документа, найменування органу, що його видав, день видачі та номер документа, його резолютивна частина);
4) зміст оскаржуваних рішень, дій чи бездіяльності та посилання на порушену норму закону;
5) викладення обставин, якими скаржник обґрунтовує свої вимоги;
6) підпис скаржника або його представника із зазначенням дня подання скарги.
5. Рішення та дії виконавця, посадових осіб органів державної виконавчої служби щодо виконання судового рішення можуть бути оскаржені протягом 10 робочих днів з дня, коли особа дізналася або повинна була дізнатися про порушення її прав, свобод чи законних інтересів. Рішення виконавця про відкладення проведення виконавчих дій може бути оскаржене протягом трьох робочих днів з дня, коли особа дізналася або повинна була дізнатися про порушення її прав, свобод чи законних інтересів.
З повагою, юрист Дерій В.О.!
Адвокат, г. Киев, 25 лет опыта
Доброго дня, такі ситуації не поодинокі на жаль. Для того щоб ви мали право користуватися сумою 13 400 зі свого рахунку, виконавець зобов'язаний винести відповідну Постанову, перевірьте її винесення в автоматичній системі виконавчого провадження, або зверніться до виконавця щоб він вам її показав, що така Постанова існує. Якщо все ж таки допустити, що вона винесена виконавець направляє її Укрпоштою на адресу головного офісу Приватбанка, це м. Дніпро, після отримання її банком, строк виконання такої Постанови 10-14 днів. В мене було декілька таких справ, на жаль приходилося контролювати кожен крок, уточніть номер трек листа,по ньому ви можете відслудкувати чи отримав її банк, і тоді на протязі 2-х тижнів все буде ок.
В разі необхідності можу допомогти.
Юрист, г. Одесса, 11 лет опыта
Общаться в чатедоброго вечора. Знайома ситуація. Були випадки, коли виконавець виносить постанови але направляє її в банк, після того як спише всі кошти з рахунку. Треба з цим боротись. Зверніться зі скаргою до дисциплінарної комісії приватних виконавців або до Мінюсту