Почніть консультацію з юристом онлайн
Задайте питання юристу
889 юристів готові відповісти зараз
Відповідь за ~15 хвилин
Доброго дня!
Підкажіть, будь ласка, що потрібно робити і які потрібні документи, для вступу в спадщину в Україні, якщо я перебуваю в іншій країні? Яка процедура повинна бути?
Схожі питання
Кодекси Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНове у блогах Юристи.UA
Відповіді юристів (4)
Юрист, м. Дніпро, 24 роки досвіду
Спілкуватися у чатіЗвертайтесь до консульства України за місцем Вашого перебування з заявою про прийняття спадщини.
Адвокат, м. Миколаїв, 33 роки досвіду
Спілкуватися у чатіДоброго дня, Михайло!
Вам потрібно звернутись до дипламатичної установи України у країні перебування та подати заяву на вступ у спадщину.
З повагою, адвокат Айвазян.
Юрист, м. Суми, 31 рік досвіду
Якщо ви зареєстровані в Україні за місцем смерті спадкодавця то заяву подавати не треба.
Але оформлювати спадщину бажано. Для цього необхідно в консульстві України оформити довіреність на особу, яка в Україні буде представляти Ваші інтереси з вказаного питання.
Юрист, м. Київ, 6 років досвіду
В Україні процедура спадщини може бути трошки складною, і вона включає в себе кілька кроків. Якщо ви перебуваєте в іншій країні і бажаєте вступити в спадщину в Україні, вам слід врахувати наступні кроки:
Зверніть увагу, що правила та процедури можуть змінюватися, і краще консультуватися із місцевим нотаріусом або юристом, який має досвід у таких питаннях. Вони зможуть надати конкретні поради, враховуючи вашу конкретну ситуацію та чинне законодавство.