Почніть консультацію з юристом онлайн
Задайте питання юристу
921 юристів готові відповісти зараз
Відповідь за ~15 хвилин
Добрий день, підкажіть будь ласка. Чоловік 32 роки, військового квитка не отримував.
При зверненні в тцк для отримання документів світить штраф 25 000?
Приписне було викрадено в 2017 році, тоді за поновленням не звертався. Чи все ж таки можна надіятися на штраф по ст. 211?
Чи варто спершу поновити дані в цнапі , щоб базувалося що інформація є в інших реєстрах?
Схожі питання
Кодекси Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНове у блогах Юристи.UA
Відповіді юристів (10)
Адвокат, м. Миколаїв, 34 роки досвіду
Спілкуватися у чатіДоброго дня, Оксана!
Якщо приписне було викрадено у 2017 році, тоді і потрібно було подавати повідомлення у газету, звертатись до поліції з приводу викрадення ВОД.
Щодо штрафу, то так останній можливий на суму від 17000 до 25500.
Дані потрібно оновити.
Стаття 210 КУпАП. Порушення призовниками, військовозобов’язаними, резервістами правил військового обліку
Порушення призовниками, військовозобов’язаними, резервістами правил військового обліку -
тягне за собою накладення штрафу від двохсот до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Повторне протягом року вчинення порушення, передбаченого частиною першою цієї статті, за яке особу вже було піддано адміністративному стягненню, -
тягне за собою накладення штрафу від трьохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Вчинення дій, передбачених частиною першою цієї статті, в особливий період -
тягне за собою накладення штрафу від однієї тисячі до однієї тисячі п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Примітка. Положення статей 210, 210-1 цього Кодексу не застосовуються у разі можливості отримання держателем Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов’язаних та резервістів персональних даних призовника, військовозобов’язаного, резервіста шляхом електронної інформаційної взаємодії з іншими інформаційно-комунікаційними системами, реєстрами (у тому числі публічними), базами (банками) даних, держателями (розпорядниками, адміністраторами) яких є державні органи.
З повагою, адвокат Айвазян.
А як щодо того що штраф накладається протягом року з дня вчинення? Тобто він у 27 років мав змінити документ. І якщо він оновить спершу дані в цнапі , щоб попадати під пункт дані з інших реєстрів, це нічого не змінить? Штрафу в такій сумі ніяк не уникнути?
Адвокат, м. Миколаїв, 34 роки досвіду
Спілкуватися у чатіШтраф, скорше за все накладуть, проте, Ви зможете оскаржити постанову у суді.
Дякую вам, в нас заяву на відстрочку не приймають, всіх відправляють на але, чергу зайняти не можливо, саме але затягується на місяць часу.
Тож зг постанови 560 спершу рішення комісії а тоді влк, чим апелювати при відмові у прийнятті заяви
Адвокат, м. Миколаїв, 34 роки досвіду
Спілкуватися у чатіПостановою №560:
58. За наявності підстав для одержання відстрочки від призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період військовозобов’язані (крім заброньованих) особисто подають на ім’я голови комісії районного (міського) територіального центру комплектування та соціальної підтримки або його відділу заяву за формою, визначеною у додатку 4, до якої додаються документи, що підтверджують право на відстрочку, або копії таких документів, засвідчені в установленому порядку, зазначені у переліку згідно з додатком 5. Заява військовозобов’язаного підлягає обов’язковій реєстрації.
Що мається на увазі під "відправленням на але"?
Влк, десь виправило не помітила
Адвокат, м. Миколаїв, 34 роки досвіду
Спілкуватися у чатіУ Вашому випадку ситуація наступна:
Заяву ТЦК не приймають без ВОД.
Для того, аби отримати ВОД необхідно пройти ВЛК.
Ми можемо спробувати відправити довідку та заяву поштою? І чекати відповіді, я так розумію 7 днів? Бо кажуть що поштові відправлення просто не приймають. Отримати відстрочку, а тоді вже оформлювати квиток
Зг 63 пункту постанови
Адвокат, м. Миколаїв, 34 роки досвіду
Спілкуватися у чатіЗаяву на відстрочку потрібно подавати особисто.
58. За наявності підстав для одержання відстрочки від призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період військовозобов’язані (крім заброньованих) особисто подають на ім’я голови комісії районного (міського) територіального центру комплектування та соціальної підтримки або його відділу заяву за формою, визначеною у додатку 4, до якої додаються документи, що підтверджують право на відстрочку, або копії таких документів, засвідчені в установленому порядку, зазначені у переліку згідно з додатком 5.