Задайте питання юристу

883 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Спадщина, 04 серпня 2024, питання №117018

Як отримати спадок після смерті батька та його родичів

Доброго дня) Мені потрібна консультація,як перейти в право володіння нерухомістю після смерті батька та його родичів,якщо у батька був брат,а в брата дитина

Відповіді юристів (3)

    Перепьолкіна Юлія Вячеславівна
    Перепьолкіна Юлія Вячеславівна 3 місяці тому

    Адвокат, м. Київ, 6 років досвіду

    Добрий день. Ви маєте подати заяву про прийняття спадщини до спливу 6 місяців з дати смерті спадкодавця до будь якого нотаріуса за останнім місцем проживання спадкодавця. До заяви про прийняття спадщини необхідно додати документи на підтвердження споріднення зі спадкодавцем.

    Левченко Ксенія Сергіївна
    Левченко Ксенія Сергіївна 3 місяці тому

    Юрист, м. Вінниця, 17 років досвіду

    Доброго дня.

    Після батька Ви маєте право на спадщину по закону разом із іншими спадкоємцями першої черги, якщо відсутній заповіт за винятком безумовної частки (при наявності інвалідності).

    Після дядька Ви можете щось отримати, лише якщо він не має спадкоємців першої та другої черги за законом і за відсутності заповіту.

    Це попередньо, для детальної консультації звертайтесь.

    Босак Назар Орестович
    Босак Назар Орестович 3 місяці тому

    Юрист, м. Львів, 9 років досвіду

    Доброго вечора. Якщо помер Ваш юридично батько та він не залишив заповіту, то Ви маєте право спадкувати після нього як спадкоємець першої черги. Ви маєте право протягом шести місяців з дня смерті батька звернутись до нотаріуса із заявою про прийняття спадщини тощо.

    Оформити спадщину можна як у державного, так і приватного нотаріуса, за місцем відкриття спадщини.Місцем відкриття спадщини є останнє місце проживання спадкодавця. Це-район, в якому він був прописаним (зареєстрованим) на час його смерті.


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України

Нове у блогах Юристи.UA

Офіційний блог Юрісти.UA 19 0 23 лист. 2024
Офіційний блог Юрісти.UA 0 0 19 лист. 2024