Почніть консультацію з юристом онлайн
Задайте питання юристу
889 юристів готові відповісти зараз
Відповідь за ~15 хвилин
Я в Німеччині. Чоловік в Україні. Дітей нема. Зустріла іншого і хочу розлучитися з українським чоловіком. Підкажіть, чи можу я подати на розлучення до Суду через свого довіренного адвоката? Тобто я роблю довіренність і адвокат вже подає заяву до суду. Я знайшла таке:
сімейне законодавство не передбачає можливості розірвання шлюбу представником одного з подружжя або їх обох за довіреністю останніх, а правила ЦК України про представництво, довіреність і доручення на ці правовідносини не поширюються.
Схожі питання
Кодекси Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНове у блогах Юристи.UA
Відповіді юристів (10)
Адвокат, м. Київ, 6 років досвіду
Добрий день, Жанна. Так, адвокат в Ваших інтересах може подати до суду позов про розірвання шлюбу на підставі укладеного з Вами договору про надання правничої допомоги та виписаного згідно Договору ордера. Така ситуація як у Вас дуже зараз поширена. Такі справи масово розглядаються судами України. Не бачу в цьому жодної проблеми.
З повагою, адвокат Перепьолкіна Юлія
Юрист, м. Вінниця, 17 років досвіду
Доброго дня. Можу також підготувати позов про розлучення до суду та належні клопотання. Ваша присутність не потрібна. Звертайтесь через профіль.
З повагою, Ксенія Левченко.
Адвокат, м. Миколаїв, 33 роки досвіду
Спілкуватися у чатіДоброго дня, Жанна!
Для цього достатньо укласти угоду про надання правової допомоги з адвокатом. Крім того, Ви можете подати позовну заяву самостійно через підсистему Електроний суд.
З повагою, адвокат Айвазян.
Юрист, м. Суми, 31 рік досвіду
Відповідь тут https://uristy.ua/ua/question/118717
Як можна поділити квартиру 50 на 50, якщо ВІН купив її за власні кошти до ШЛЮБУ? Те, що права власності набуті в шлюбі - не доводят, що квартира куплена за спільні кошти... в нього є чек опалати з його імям, договір первинний на нього... Мені спочатку треба довести цивільний шлюб по фото, потім якось довести що я щось заробляла, потім ще довести, що я давала гроші на ту квартиру... А Ви пишете, що все ділится...
Юрист, м. Суми, 31 рік досвіду
Вітаю ! Почали "Жили були дід та баба", а продовжуєте про яйце - райце... Це інше запитання.
Є багато позитивної практики, коли майно набувалося без укладення шлюбу до 2004 року і визнавалося спільним.
Під час захисту прав особи, фахівець проводить десятки годин за спілкуванням і вивченням документів, збору доказів тощо.
Займіться справою з фахівцем, якщо Вам "єхать", а не "шашечки"
Юрист, м. Вінниця, 17 років досвіду
Доброго дня.Ділиться лише те, майно на яке оформляли право власності в зареєстрованому шлюбі. Якщо договір і оформлений на чоловіка Ви як дружина мали надавати письмову згоду на придбання квартири. Те, що Ви не маєте на неї права має бути доведено в суді, тобто Ваш чоловік має надати докази що це були виключно його кошти а якщо ні, то майно ділиться навпіл. Щодо цивільного шлюбу не зовсім зрозуміло. Пишіть в особисті.
100% квартири сплачені ДО шлюбу по інвест-договору, тобто ФАКТИЧНО квартира куплена до шлюбу, в шлюбі лише набуті права власності. Він запросто надасть суду докази (має первинний договір з забудовником + чек сплати 100% з його імям), що квартира куплена ДО шлюбу і сплачена 100% за його кошти.
Ви кажете, ділется те, що оформляли. Але я не розумію цього, воно КУПЛЕНЕ до оформлення основного договору.. там ще більше року той будинок будували. Тому ділять не те, що як Ви кажете оформлено, а те, що куплено.
Юрист, м. Вінниця, 17 років досвіду
Ви в нотаріуса нічого не підписували коли чоловік оформляв право власності будинок?
Так, я фігурую в основному документі, і я надавала згоду на оформлення квартири по основному договору. АЛЕ в первинному договорі про інвестування в новубудову мене взагалі не має. Я почитала справи, і там дійсно все на користь чоловіка так як він сплатив квартиру ДО шлюбу. Також я ні де не працювала в період цивільного шлюбу, тобто не можу підтвердити надання грошей на інвествування.