Задайте питання юристу

889 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Армія і мобілізація, 13 жовтня 2024, питання №121097

Відповідальність та ризики за неспівпадіння даних у ВОД та Резерв+, бронювання.

Вітаю! Маю бронь на роботі, у бумажному варіанті до 17.07.24. Оновив дані в Резерв+ 02.07.24 й одразу шок: бронювання не було, а найголовніше те,що вважаюсь виключеним з обліку (невійсковозобов'язаний) на підставі того що померлий. 2 рази писав у техпідтримку Резерв+ для виправлення даних онлайн -нічого не змінилося. Кілька разів оновлював документ Резерв+ та на кінці вересня з'явилася відсрочка до 17.10.24 по бронюванню,а що померлий залишилось. У відділі кадрів з початком жовтня посилають у ТЦК щоб сам вирішив питання неспівпадіння даних. У військовому квитку останній запис про ВЛК 1996 року та "не годен в мирное время,в военное годен к нестроевой службе", "не служил".
Які ризики я маю що отримаю штраф? Невідповідність даних вже позбавляє мене у подальшому права на бронь?

Відповіді юристів (1)

    Айвазян Юрій Климентійович

    Доброго дня, Михайло!

    Відповідні дані у Єдиному реєстрі - це не Ваша проблема, а проблема ТЦК. Тому не бачу підстав для притягнення Вас до адмінистративної відповідальності.

    Можете направити до ТЦК заяву із проханням внести коректні дані до Єдиного реєстру.

    Відповідно До Постанови КМУ №559 від 16.05.2024 року «Порядок оформлення (створення) та видачі військово-облікового документа для призовників, військовозобов’язаних та резервістів»:

    4. У разі невідповідності відомостей, зазначених у посвідченні призовника, тимчасовому посвідченні військовозобов’язаного, військовому квитку осіб рядового, сержантського і старшинського складу та військовому квитку офіцера запасу, відомостям, що містяться у Єдиному державному реєстрі призовників, військовозобов’язаних та резервістів, громадянин України для внесення відповідних змін:

    у паперовій формі — повинен звернутися до районного (міського) територіального центру комплектування та соціальної підтримки або його відділу (органу СБУ, розвідувального органу) за місцем перебування на військовому обліку;

    в електронній формі — повинен скористатися засобами електронного кабінету призовника, військовозобов’язаного, резервіста для звернення до районного (міського) територіального центру комплектування та соціальної підтримки або його відділу за місцем перебування на військовому обліку.

    Зміни вносяться протягом п’яти робочих днів з дня реєстрації заяви.

    З повагою, адвокат Айвазян.


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України