Почніть консультацію з юристом онлайн
Задайте питання юристу
880 юристів готові відповісти зараз
Відповідь за ~15 хвилин
Доброго времени суток, парень 21 год, с конца 21 года стою на учете в ПНД, сейчас у меня стоит f60.31 (пограничное расстройство личности), лежал в местной дурке, по госпитализации (попытка суицида), относительно агрессивный и не поддающийся контролю (со слов психиатра), какие-то документы только в ноябре смогу получить о выписке с больницы и диагнозом.
Суть вопроса, смогу ли я не будучи никак военнообязанным пройти ПРОСТО ВЛК, для уточнение пригодности? Каком шанс что меня спишут? Или таких могут в ограниченно годных записать, и где-то в ТЦК придется работать?
Схожі питання
Кодекси Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНове у блогах Юристи.UA
Відповіді юристів (4)
Адвокат, м. Миколаїв, 33 роки досвіду
Спілкуватися у чатіДоброго дня, Денисе!
Ви перебуваєте на обліку призовників?
До пункту «а» статті 18 Розкладу хвороб Наказу МОУ №402 належать: різко виражені, що не піддаються компенсації, так звані ядерні форми психопатії та випадки патологічного розвитку особистості (паранояльні, обсесивно-фобічні тощо), які характеризуються найбільш глибокими та стійкими хворобливими проявами, що на тривалий час позбавляють працездатності та перешкоджають виконанню службових обов’язків.
З повагою, адвокат Айвазян.
Да, стою на учете
Это я читал, знаю, думал может кто-то сталкивался с подобными случаями или слышал что происходит в военкоматах с людьми, у которых долгое время психические проблемы.Но в целом, спасибо вам за ответ
Адвокат, м. Миколаїв, 33 роки досвіду
Спілкуватися у чатіЯкщо Вам 21 рік, Ви не підлягаєте мобілізації, а отже проходити ВЛК Вам треба лише за вимогою ТЦК. Ходити до ТЦК без причини не бачу підстав.
Юрист, м. Львів, 9 років досвіду
Доброго вечора. Діагноз F60 згаданий в статті 18 Розкладу хвороб як додатку 1 до Положення про військово-лікарську експертизу в Збройних силах України. З цією статтею придатним не визнають, а можуть визнати непридатним чи придатним до служби у військових частинах забезпечення, ТЦК та СП, ВВНЗ, навчальних центрах, закладах (установах), медичних підрозділах, підрозділах логістики, зв’язку, оперативного забезпечення, охорони .
Стаття 18: для діагностики розладів особистості необхідний старанно та об’єктивно зібраний анамнез, а також ретельне обстеження в умовах психіатричного стаціонару. Огляд громадян та військовослужбовців проводиться після вивчення особової справи, службової та медичної характеристик.
1) до пункту «а» належать різко виражені, що не піддаються компенсації, так звані ядерні форми психопатії та випадки патологічного розвитку особистості (паранояльні, обсесивно-фобічні тощо), які характеризуються найбільш глибокими та стійкими хворобливими проявами, що на тривалий час позбавляють працездатності та перешкоджають виконанню службових обов’язків.
2) до пункту «б» належать помірно виражені форми розладів особистості, патологічного розвитку особистості, що проявляються помірно вираженими стійкими емоційно-вольовими афективними зривами, легкістю розвитку афективно-поведінкових реакцій, виразною неврівноваженістю вегетативної нервової системи, а також психічним інфантилізмом.
Випадки установчої, навмисної поведінки, прояви недисциплінованості, що не випливають з усієї патологічної структури особистості, не можуть оцінюватися як ознаки хворобливого розладу.
Код F 60.3 за МКХ-10 (міжнародною класифікацією хвороб) відповідає хворобам емоційно нестабільні розлади особистості, агресивний розлад особистості та збудлива особистість (розлад). Дисоціативні розлади особистості відповідають коду F 60.2. На українській мові та в українській медичній термінології "пограничное расстройство личности" називають емоційно нестабільним розладом особистості або межовим розладом особистості.