Почніть консультацію з юристом онлайн
Задайте питання юристу
910 юристів готові відповісти зараз
Відповідь за ~15 хвилин
у меня магазин на первом этаже 5 этажного дома. Три недели назад на втором этаже (в подъезде, где находится мое помещение) засорился унитаз (из него выливалась вода). Вскорости, примерно через дней 5 пришел владелец подвала (жилого) и сказал, что я его затопила, т.к. высыпала в унитаз древесный наполнитель. В моем помещении никаких протечек нет, унитаз исправен, вода из него не лилась и наполнитель в него я не высыпала. Владелец подвала требует с меня возмещение убытков по ремонту помещения. Что делать?
Схожі питання
Кодекси Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНове у блогах Юристи.UA
Відповіді юристів (1)
Адвокат, м. Миколаїв, 33 роки досвіду
Спілкуватися у чатіДоброго дня, Наталія!
Для того, аби стягувати з Вас кошти, власник підвалу спочатку повинен був визвати комісію та скласти акт про затоплення.
Акт про залиття — це відповідний документ, який підтверджує подію, що трапилась. Цей документ складається комісією та затверджується балансоутримувачем, власником приміщення, будинку, споруди, житлового комплексу або комплексу будинків і споруд або іншою особою, що обслуговує відповідний будинок.
В акті мають бути зазначені такі обставини:В акті можуть бути зазначені висновки та рекомендації комісії (що необхідно зробити, хто заподіяв шкоду тощо).
Після складання акту необхідно з ним ретельно ознайомитись та поставити під текстом цього документу підпис (у разі незгоди зі змістом акту зазначити про це відміткою “не згоден”). У разі заперечень чи сумнівів будь-яка зі сторін має можливість зазначити свої заперечення або звернутись до незалежної експертної установи за проведенням експертизи та встановленням відповідних фактів.
З повагою, адвокат Айвазян.