Почніть консультацію з юристом онлайн
Задайте питання юристу
907 юристів готові відповісти зараз
Відповідь за ~15 хвилин
Жена и несовершеннолетние дети вступают в наследство. В наследство осталось движимое имущество и земельные участки. На движимое имущество была озвучена цена 1000+квитанции, теперь озвучивается что так как есть несовершеннолетние дети, то и на них оформляется наследство, +1000 за каждого ребенка. У нас в стране это так работает? Если один наследник платишь за машину в наследство 1000, если наследников пять, то заплатишь 5000?
Схожі питання
Кодекси Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНове у блогах Юристи.UA
Відповіді юристів (3)
Адвокат, м. Миколаїв, 33 роки досвіду
Спілкуватися у чатіДоброго дня, Інна!
На жаль, в нашій країні це працює саме так.
З повагою, адвокат Айвазян.
Адвокат, м. Київ, 5 років досвіду
Доброго дня, нотаріус бере кошти за видачу кожному спадкоємцю свідоцтва про право власності на кожен об'єкт, що входить до спадщини, кожному із спадкоємців. Якщо спочатку озвучувалось, що є лише дружина як спадкоємець, то нотаріус озвучив ціну за видачу одного свідоцтва дружині, після появи дітей ціна збільшилась пропорційно кількості нових спадкоємців. В принципі така політика ціноутворення в нотаріусів в нашій державі є усталеною.
Адвокат, 18 років досвіду
Доброго дня, Інна!
У випадку, якщо майна в спадковій масі достатньо і є відповідність по вартості, Ви можете розглянути як вихід із ситуації укладення договору про розподіл спадкового майна (у того ж нотаріуса, де відкрито спадкову справу).
Наприклад, мати успадковує авто особисто, а кожна дитина успадковує окремо по земельній ділянці.
У разі наявності неповнолітніх спадкоємців, для укладення такого договору подтрібно отримати дозвіл від служби у справах дітей і сім'ї (щодо нерухомого майна - служби, яка працює по місцю розташування такого майна). Це трошки затягує процес, але в подальшому робить процес спадкування більш логічним та менш затратним.
Якщо виникнуть питання - буду рада допомогти.
Успіхів Вам!