Почніть консультацію з юристом онлайн
Задайте питання юристу
907 юристів готові відповісти зараз
Відповідь за ~15 хвилин
Доброго дня.
Підкажіть будь ласка,якщо колишній не платить реальних аліментів, приховує свої доходи ,як і куди я можу подати скаргу на це, щоб досягти правильних аліментів та щоб провірити його реальні доходи?
Податкова служба в нашому місті має на керівних посадах його родичів,куди крім цієї податкової я можу звернутися?
Схожі питання
Кодекси Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНове у блогах Юристи.UA
Відповіді юристів (4)
Адвокат, м. Миколаїв, 33 роки досвіду
Спілкуватися у чатіДоброго дня, Ксенія!
Ви можете звернутися до головного управління податкової.
З повагою, адвокат Айвазян.
Юрист, м. Полтава, 5 років досвіду
Спілкуватися у чатіДоброго дня!
Якщо у Вас є рішення суду про стягнення аліментів, але він сплачує їх у меншому розмірі або не сплачує взагалі, звертайтеся до державної виконавчої служби (ДВС) – якщо аліменти стягуються через державного виконавця.
Виконавець може:
Якщо Ви вважаєте, що колишній чоловік приховує реальні доходи, Ви можете подати до суду позов про збільшення аліментів на основі його реального рівня життя та витрат.
Докази, які можуть допомогти:
Якщо вчоловік систематично не платить аліменти і заборгованість перевищує 3 місяці, це підстава для звернення до поліції за ст. 164 КК України (ухилення від сплати аліментів).
Оскільки в місцевій податковій працюють його родичі, ви можете звернутися до Державної податкової служби України (ДПСУ) – центральний офіс у Києві.
З повагою, юрист Дерій В.О.!
Доброго дня.
На жаль в цьому випадку виконавча служба бездіє уже більше чим рік.
Тому мені потрібно звернутися до інших організацій крім виконавчої.
Юрист, м. Полтава, 5 років досвіду
Спілкуватися у чатіДоброго дня!
Закон України «Про виконавче провадження» наділяє державного виконавця найширшим спектром повноважень для забезпечення виконання вимог виконавчого документа, а також дозволяє йому використовувати достатню кількість дієвих важелів впливу на боржників для погашення заборгованості та її подальшого недопущення – від застосування найпростіших заходів адміністративної відповідальності (наприклад, заборона виїзду за межі України) до кримінальних санкцій.
Якщо державний виконавець не виконує свої посадові обов’язки або взагалі ігнорує проведення роботи з боржником - Вам потрібно подати скаргу на бездіяльність державного виконавця. Тим більше що законодавством передбачено це право і широко застосовується на практиці.
Скарги про бездіяльність можна подати вищестоящому керівництву чи до суду.