Задайте питання юристу

874 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Кримінальне право і процес, 24 березня 2020, питання №14347

мошеннчество с банковской карты

Мошенники взломали карту банка и украли деньги,Есть подозрение, что была утечка информации о поступлении средств из банка. при открытии карты на руки договор банк не выдал.
В полицию заявление подано, но дело не двигается.Следователь, которого назначили на досудебное расследование не захотела даже выписку с банка прикрепить к делу так, как его передадут другому следователю.
Когда звонил мошенник, то представился работником банка.Он знал мое ФИО, знал количество транзакций , проведенных по моей карте. Сказал, что карта взломана и попросил сказать код с смс для отмены транзакций. Понимаю, что есть моя вина в сообщении кода, но откуда мошеннику было известно, что у меня есть карта этого банка?Когда называл суммы, которые якобы были украдены, то вкладывался в лимит денег на моей карте. Еще немаловажно, банк не заблокировал карту после трех неудачных попыток снять деньги и на 4-й раз дал провести транзакцию. в ответе банка о спорной транзакции банк указал, что я передала данные о CVV коде, этого не было. Как раз мошенник, представившись работником банка не спросил ни кодовое слово- пароль ни этот код. Как в таком случае вернуть свои деньги и есть ли шанс на это?

Відповіді юристів (1)

    Левченко Ксенія Сергіївна
    Левченко Ксенія Сергіївна 4 роки тому

    Юрист, м. Вінниця, 17 років досвіду

    Доброго дня. Необхідно писати звернення до банку де як тримач картки вимагати повну детальну інформацію за транзакціями з поясненнями начальників відділів, відповідальних осіб чому так сталося. Важливі саме факти, потім дану інформацію подавати клопотанням слідчому про долучення до справи як потерпіла сторона. Після долучення писати звернення у банк із вимогою припинити нарахування штрафних санкцій до закінчення слідства. З написанням допоможу, звертайтеся.


Схожі питання

Доброго дня. Маємо справу в суді по розподілу нерухомості. Перша інстанція прийняла рішення не в нашу користь, апеляція залишила це рішення в силі. Я знаходжусь за кордоном як біженка з п'ятьма дітьми і не мала змоги забрати свої речі з приміщення яке суд присудив опоненту, я цим приміщенням користувалась 20 років. Опонент проник в приміщення яким я користувалась, викинув мої речі на вулицю, підозріваю чи не сталась крадіжка. Касаційний суд скасував апеляційну постанову і відправив на новий розгляд в апеляцію. Які кроки я маю прийняти у даній ситуації?

Доброго дня. Маємо справу в суді по розподілу нерухомості. Перша інстанція прийняла рішення не в нашу користь, апеляція залишила це рішення в силі. Я знаходжусь за кордоном як біженка з п'ятьма дітьми і не мала змоги забрати свої речі з приміщення як...

10 жовтня 2024 Ірина, м. Львів

2 відповідi

Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України

Нове у блогах Юристи.UA

Судові рішення 365 1 23 жовт. 2024
Офіційний блог Юрісти.UA 166 0 22 жовт. 2024
Подія 246 0 22 жовт. 2024
Закони 2064 3 2 жовт. 2024