Задайте питання юристу

893 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

ДТП, транспортне право, 15 квітня 2020, питання №16669

Оформлення протоколу про ДТП

При оформленні протоколу у водія були виявленні ознаки алкогольного сп"яніння , водій від проходження тесту відмовився , при цьому було залучено двоє свідків один з яких відмовився від підпису , чи відіграє це якесь значчення при розгляді справи у суді ?

Відповіді юристів (2)

    Жупинский Николай Андреевич
    Жупинский Николай Андреевич 4 роки тому

    Адвокат, м. Харків, 25 років досвіду

    При оформленні протоколу у водія були виявленні ознаки алкогольного сп"яніння , водій від проходження тесту відмовився , при цьому було залучено двоє свідків один з яких відмовився від підпису , чи відіграє це якесь значчення при розгляді справи у суді ?

    Свідок, що не надав письмових пояснень та не допрошений в суді - не свідок. Якщо ще і другий свідок відмовиться від своїх пояснень в суді (часто поліція сама пише пояснення, а свідки їх підписують не читаючи) тоді у Вас є шанси. Багато чого залежатиме від змісту відео с реєстратора та від того, чи правильно був оформлений сам протокол та матеріали до нього.

    Адвокат  Євген Олександрович
    Адвокат Євген Олександрович 4 роки тому

    Адвокат, м. Київ, 31 рік досвіду

    Здравствуйте!

    Исходя из Вашей информации, не достаточно оснований для того, чтобы суд закрыл дело.

    Сам факт отказа от прохождения медицинского освидетельствования, в статье 130 Кодекса Украины об административных правонарушениях указан как правонарушение.

    Есть практический опыт в данном вопросе, могу предоставить полную консультацию алгоритм действий, что при строгом выпонении инструкции, поможет избежать административной ответственности и закрыть дело в суде. Обращайтесь индивидуально.


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України