Задайте питання юристу

836 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Судова практика, 22 квітня 2020, питання №17392

Виклик в суд, в іншу область в період карантину,

Доброго вечора, як діяти,
Прийшла повістка в суд, з іншого району,
Зараз карантин, сполучення немає, написав клопотання, про відтерміннування засідання, але відповіді не отримав.Прийшла 2 повістка.
Стаття 130.
Що порадите робити?

Відповіді юристів (3)

    Брайко-Попельнюк Алина Владимировна
    Брайко-Попельнюк Алина Владимировна 4 роки тому

    Адвокат, м. Харків, 19 років досвіду

    Доброго вечора, на сьогоднішній день суди також працюють в режимі відеоконференції, тому мабуть і не бачать вагомих причин у відтермінуванні. Вам потрібно дзвонити в секретаріат/канцелярію суду і дізнаватись ситуацію з вашим клопотанням. Також ви можете відстежувати перебіг подій по вашій справі на офіційному сайті судової системи http://reyestr.court.gov.ua/ у вашій повістці є номер справи , тож введіть його у правому нижньому кутку(за посиланням) і відстежуйте.

    Нарбут Тетяна  Миколаївна
    Нарбут Тетяна Миколаївна 4 роки тому

    Адвокат, м. Луцьк, 21 рік досвіду

    Ну ще можна написати клопотання - щоб перенесли суд за Вашим місцем проживання (реєстрації). Дивись так і три місяці з моменту виявлення правопорушення пройде - і відповідно - санкції не будуть накладатися. При потребі - звертайтесь через профіль. Справу затягнути - це один з способі не платити штраф та не залишитися без прав на керування авто.

    Адвокат Евгений Александрович
    Адвокат Евгений Александрович 4 роки тому

    Адвокат, м. Київ, 30 років досвіду

    Здравствуйте!

    Это может ничего не дать.

    Нужно затянуть рассмотрение дело по иной уважительной причине.

    Нужна помощь полная консультация алгоритм действий обращайтесь индивидуально.

    Удачи Вам!


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України