Почніть консультацію з юристом онлайн
Задайте питання юристу
880 юристів готові відповісти зараз
Відповідь за ~15 хвилин
По кроково: куди звертатись - що писати (перелік установ), які потрібно документи для приватизація квартири на підставі ордеру
Схожі питання
Кодекси Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНове у блогах Юристи.UA
Відповіді юристів (1)
Юрист, м. Київ, 6 років досвіду
Доброго дня. Для початку потрібно звернутись в ЖЕК або ОСББ. При собі мати паспорт та свідоцтва про народження дітей, менше 14 років.
Там вам необхідно буде заповнити бланк (форму №4 або №5, в залежності від типу нерухомості), надати копії квартирного ордера та довідку з попереднього місця проживання, а також отримати копію технічного паспорта.
Подача документів для приватизації квартири здійснюється в державному житловому фонді (відділі комунальної власності), який надає такі послуги в районній адміністрації за місцем розташування нерухомості.
Це може бути:
До органів приватизації потрібно подати такі документи:
Уповноважений орган реєструє папери, після чого вони йдуть на розгляд. Процес займає не більше 1 місяця з моменту подачі заяви.
У разі позитивної відповіді, свідоцтво про право власності на квартиру необхідно зареєструвати в Бюро технічної інвентаризації (БТІ). Процес займе не більше місяця з моменту подачі заяви.
При видачі цього документу в паспортах (свідоцтвах про народження) всіх власників приватизованої квартири робиться відмітка, а також укладається договір, згідно з яким будуть нараховуватися витрати з утримання будинку та прибудинкової території.