Почніть консультацію з юристом онлайн
Задайте питання юристу
885 юристів готові відповісти зараз
Відповідь за ~15 хвилин
Доброго часу доби.
Сталась незначна дтп в дворі будинку. Автопомобіль з водієм був припаркований і покотився вдаривши авто яке рухалось. Водій припаркованого авто попросив розібратись без поліції. Так вийшло, що моє авто перекривало рух іншим авто тому я від'їхав трохи вперед. Не дійшовши згоди, водій припаркованого авто позвонив батьку, після чого той вийшов і почав заявляти, що авто його сина стояло на місці і нікуди не котились, а просто я їхав і його стукнув. Довелось мені все-таки викликати поліцію. Ну і вийшло, що свідчення різні. Склали 2 протоколи. Мені ще видали постанову по 125 ст покинення місця ДТП. Поліція провела заміри, зробила фото. Призначено суд. Чи реально довести свою правоту? Як діяти в такому випадку?
Відеоспостереження біля будинку немає, всі свідки зацікавлені. В мене стаж керування 7 років без жодної дтп. Хлопець який мене стукнув тільки пару місяців тому отримав права і вже на момент ДТП був з тимчасовими правами . Чи зіграє цей факт на мою користь?
Порадьте, будь ласка, як діяти.
Страховка була в обох авто. Не зрозуміло чому інший водій не визнав свою вину, є підозра, що має зв'язки тому хочеться по максимуму зрозуміти на що розраховувати. Дуже дякую.
Схожі питання
Кодекси Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНове у блогах Юристи.UA