Задайте питання юристу

885 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Міграційне право, 13 лютого 2022, питання №56014

Мене пропустять за кордон?

У меня есть выконавче провадженя ... Стягненя коштив. Меня выпустят заграницу? Или как? Это в опендоботе

Відповіді юристів (4)

    Нарбут Тетяна  Миколаївна
    Нарбут Тетяна Миколаївна 2 роки тому

    Адвокат, м. Луцьк, 21 рік досвіду

    27.03.1996нотаріус Приватний нотаріус Києво-Святошинського районного нотаріального округу Київської області Грисюк Олена ВасилівнаПриватний виконавець Баталін С.С.тел: (0552) 46-02-62Баталін Сергій Сергійовичтел: 0967535633email: S_Batalin@bigmir.net68629012стягнення коштівСТЯГУВАЧ Юридична особаНайменування:ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФК ДЕБТ КОЛЛЕКШН"ЄДРПОУ:44243120

    За кордон по цих параметрах випустять. Проте подумайте, чи не варто Вам визнати виконавчий напис нотаріуса таким, що не підлягає виконанню? Оскільки - у подібних випадках і стягнення значно завищено по сумах, та і сам вик анпис вчинено з порушеннями законодавства України. Більш детально та допомога 0660424443

    Прокопець Олександр Васильович

    Добрий день!

    В даному випадку однозначно необхідно оскаржувати виконавчий напис нотаріуса, оскільки під час здійснення виконавчого провадження, виконавець має право звертати стягнення на майно, кошти в банках, зп боржника і т.і. При цьому виконавець діє на законних підставах, але сам виконавчий напис нотаріуса, дійно є незаконним і довести це можна тільки шляхом подачі позову до суду.

    Для більш детальної консультації, необхідно ознайомитись з матеріалами виконавчого провадження, які, якщо у вас немає в друкованому вигляді, є в розділі Виконавчі провадження на порталі Дія.

    За допомогою звертайтесь особисто через кнопку "Обратиться".

    До речі, на даний момент маю в роботі оскарження виконавчого напису саме нотаріуса Грисюк.

    Адвокат  Євген Олександрович
    Адвокат Євген Олександрович 2 роки тому

    Адвокат, м. Київ, 31 рік досвіду

    Здравствуйте!

    Запрет на выезд за границу может быть установлен только на основании исполнительной надписи нотариуса или решения суда, по обращению исполнительной службы.

    Чтобы владеть ситуацией, Вы имеете право подать заявление в Государственную пограничную службу Украины для получения информации о наличии/отсутствии запрета на выезд за границу по указанным Вами основаниям (рассмотрение до 30 дней), либо по адвокатскому запросу по договору с адвокатом (срок рассмотрения 5 рабочих дней).

    При наличии вопросов или если нужна помощь, обращайтесь!

    Савченко Олександр
    Савченко Олександр 2 роки тому

    Юрист, м. Чернігів, 10 років досвіду

    Добрый день, Виктория!

    Відповідно до ст. 33 Конституції України Кожному, хто на законних підставах перебуває на території України, гарантується свобода пересування, вільний вибір місця проживання, право вільно залишати територію України, за винятком обмежень, які встановлюються законом (ст. 33 Конституції України ).Порядок здійснення права громадян України на виїзд з України, випадки тимчасового обмеження права громадян на виїзд з України регулює Закон України «Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України».Статтею 6 зазначеного Закону встановлені всі підстави для тимчасового обмеження права громадян України на виїзд з України.

    Проверить есть ли запрет Вам на пересечение границы можно по базе данных Погранслужбы Украины.

    Обратитесь в Погранслужбу Украины. https://dpsu.gov.ua/ua/Zayava-stosovno-mozhlivogo-...

    " Шановні громадяни України, іноземці та особи без громадянства, звертаємо Вашу увагу, що інформація про:

    перетинання державного кордону України громадянами;

    можливе існування стосовно громадянина тимчасового обмеження у праві виїзду за кордон;

    можливе існування стосовно іноземця та особи без громадянства рішення про заборону в’їзду;

    регулюється Законом України “Про захист персональних даних”.

    На виконання вимог вищезазначеного Закону, звернення (запит) повинно подаватися у письмовій формі із зазначенням таких реквізитів: прізвище, ім’я та по батькові, місце проживання (місце перебування), реквізити документа, що посвідчує особу, яка подає звернення (запит) (для фізичної особи-заявника), а у разі звернення представника фізичної особи – за наявності письмової згоди від особи стосовно якої запитується інформація.

    Звернення з вищевказаних питань необхідно подавати особисто та/або направляти письмово (запечатане у конверт) на адресу Головного центру обробки спеціальної інформації Державної прикордонної служби України (поштова адреса: вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01601).

    Зразок:

    Головний центр обробки спеціальної інформації

    Державної прикордонної служби України

    від___

    (П.І.Б., громадянство, дата народження,

    реквізити паспортного документу)

    ___

    ___

    ___

    ___

    ___

    (адреса проживання)

    Заява

    Прошу Вас надати інформацію про можливе існування відносно мене тимчасового обмеження на право виїзду за межі України.

    Додаток на ___ аркушах.

    1. ___

    (ксерокопія документа, який посвідчує особу)

    2.

    ___ ___

    (дата) (підпис)"

    Отблагодарить за консультацию можно через кнопку "Віддячити".

    Если будет нужна помощь, обращайтесь через кнопку "Звернутися" (при обращении указывайте свою е-почту).

    Всего доброго!

    Удачи Вам!


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України