Задайте питання юристу

836 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Міграційне право, 15 грудня 2019, питання №6930

Как проверить, есть ли запрет на въезд в Украину

Здравствуйте!
Я гражданка Украины, вышла замуж за гражданина Азербайджана, на территории Азербайджанской республики , но супруга в марте 2018 года, не впустили в Украину, а в паспорте поставили печать "Запрет на въезд".
Подскажите пожалуйста, как решить этот вопрос, и уехать на Украину вместе?

Відповіді юристів (2)

    Нарбут Тетяна  Миколаївна
    Нарбут Тетяна Миколаївна 4 роки тому

    Адвокат, м. Луцьк, 21 рік досвіду

    Тут важливо знати причини такої заборони. При потребі для уточнення та деталізації ситуації для можливої подальшої допомоги - звертайтеся через сайт у профіль. Українське законодавство виділяє певний список причин, з яких особі може бути заборонений в’їзд в державу. Перелік: Загроза зі сторони особи безпеці держави, громадському порядку, здоров’ю та інтересам мешканців країни; Подача особою неправдивих даних при в’їзді; Подача підроблених, невідповідних, зіпсованих або чужих документів (паспорта, візи в Україну та ін.); Порушення правил під час перетину кордону; Порушення митних правил або санітарних норм; Невиконання законних вимог державних органів на кордоні; Невиконання рішення суду, під час перебування в Україні; Проїзд через окуповані території без спеціального дозволу. З цих причин вас можуть не пустити в Україну на кордоні. Якщо це відкриється вже після того, як ви потрапите на територію держави, вас примусово депортують. В деяких ситуаціях це може супроводжуватись забороною в’їзду на три роки. Також в’їзд в Україну може бути заборонений на довший строк через небезпеку для України і її мешканців. Крім цього, в деяких випадках, під час депортації, вам можуть поставити у паспорт відмітку «Небажана особа». Вона ускладнить вам в’їзд в майбутньому. Усі ці рішення можна оскаржити.

    Жупинский Николай Андреевич
    Жупинский Николай Андреевич 4 роки тому

    Адвокат, м. Харків, 25 років досвіду

    Обычно запрет на въезд делают на три года. Это видно даже на штампе в паспорте. Если вовремя не обжаловали решение о запрете на въезд в Украину, то спустя полтора года это будет сложно, даже если запрет был незаконный. На обжалование есть сроки, которые давно пропущенные. В любом случае надо видеть само решение о запрете на въезд, чтобы понимать ситуацию.


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України