Задайте питання юристу

891 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Трудове право, 28 липня 2022, питання №70177

Як правильно звільнити працівника з посади завуча та перевести на посаду викладача?

Завуч школи перебуває за кордоном з самого початку вторгнення російських військ в Україну. Враховуючи невизначеність всіх викладачів школи в цей нелегкий час керівник школи погодився тимчасово на те, що завуч буде виконувати свої обов'язки дистанційно, наскільки це можливо в даній ситуації. Але ж з початком нового навчального року об'єми роботи завуча суттєво збільшуються і виконувати свої обов'язки дистанційно - то вже є "справжня утопія"! Питання, як буде правильно? Працівника звільнити з посади завуча і наступним Наказом прийняти на роботу на посаді викладача (як робили в нас і раніше)? Чи можна відразу просто перевести з посади завуча на посаду викладача? Дуже вдячна буду за відповідь!

Відповіді юристів (2)

    Дубовенко Володимир Володимирович
    Дубовенко Володимир Володимирович 2 роки тому

    Юрист, м. Миколаїв, 5 років досвіду

    Вітаю!

    Можете зробити це будь-яким способом - звільнивши та прийнявши або шляхом переведення на іншу посаду. З метою уникнення порушень у всіх випадках вам необхідно отримувати заяви - про звільнення та прийняття, про згоду працівника на переведення на іншу посаду та зберігати середню зп протягом 2 тижнів у разі переведення на постійну нижчеоплачувану роботу.

    Кирда Вячеслав Володимирович

    Вітаю!

    Все ж раджу обрати саме перший спосіб.

    Звільнення із посади завуча з повним розрахунком та призначення на посаду вчителя.

    Всього доброго! Для більш детальної консультації звертайтесь індивідуально, натиснувши зелену кнопку «Звернутися»!


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України