Задайте питання юристу

885 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Спадщина, 18 грудня 2019, питання №7065

заповіт, переоформлення заповіту

добрий день. у мене питання стосується заповіту. як можна переоформити заповіт ???, якщо заповіт ( у ньому йдеться про будинок) написаний батьком на сина ( рідний син), а потрібно переписати , з сина( на якого оформлений заповіт) на дочку іншого сина ( другого сина) - тому що батько хоче щоб проживала дочка другого сина в цьому будинку з сімєю. причому перший син не бажає переоформлення заповіту ( вимагає щоб будинок лишився йому, він буде проживанти в ньому зі своєю дружиною) .

Відповіді юристів (3)

    Жупинский Николай Андреевич
    Жупинский Николай Андреевич 5 років тому

    Адвокат, м. Харків, 25 років досвіду

    Нехай батько йде до нотаріуса та складає інший заповіт. Цей заповіт автоматично анулює попередній, що був складений на сина. Це його право і питати дозволу на складання іншого заповіту батько не зобов'язаний.

    • Злата Клієнт 5 років тому

      дякую вам за швидку відповідь ! ще одне питання можливо Ви знаєте, якщо переоформлюється заповіт - сума набагато відрізняється від першого оформлення ? вони можуть сказати , що переоформлення коштує набагато більше від першого оформлення? можливо Ви приблизно знаєте скільки це буде (щоб не обдурили), тому що на даний момент той син сказав що по грошам дуже дорого обійдеться переоформлення і що це зараз може бути неможливим ... дуже буду вам вдячна за ще одну відповідь!

    Жупинский Николай Андреевич
    Жупинский Николай Андреевич 5 років тому

    Адвокат, м. Харків, 25 років досвіду

    Вартість складання заповіту визначає нотаріус і вона не залежить від того, який це по черзі заповіт.


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України

Нове у блогах Юристи.UA