Задайте питання юристу

912 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Трудове право, 11 серпня 2022, питання №71089

Заставляють звільнитися з роботи.

Перебувала в декретній відпустці по догляду за дитиною (до 3 років)по 22.05.22
Секретар з роботи повідомив що потрібно з 23.05.22 написати заяву що я хочу приступити до роботи. У відповідь прислали про призупиненя договору між мною та заводом. Сьогодні пишуть мені що я маю написати з 23.05.22 -31.08.22 заяву на відпустку за власний рахунок, без збереження заробітної плати, а після цього з 1.09.22 звільнитися за власним бажанням. Чи втрачаю я щось? Чи мені буде якась компенсація? Чи може треба просто звільнитися?
На даний момент я перебуваю за кордоном. Будь ласка, допоможіть не на робити помилок!)))
Дякую)

Відповіді юристів (2)

    Айвазян Юрій Климентійович

    Доброго дня!

    Ви не зобов'язані писати роботодавцю заяву на відпустку без збереження зп. Ви також не зобов'язані погоджуватись на призупиненя договору - і перше, і друге позбавляє Вас зп! Нехай роботодавець, якщо він не здатний забезпечити Вас роботою, оголошує простой і, відповідно, сплачує Вам дві третина Вашої зп щомісячно протягом всього часу простою, або взагалі закривається чи робить скорочення штатів із повним розрахунком з Вами!

    Будуть уточнення, тисніть кнопку "звернутись" біля мого профілю!

    Кирда Вячеслав Володимирович

    Вітаю, Юлія!

    Повний абсурд! Нічого не пишіть і не підписуйте. Більше того, подайте заяву на ім'я роботодавця про організацію трудових відносин з 23.05.2022. Вам мали, як мінімум, виплачувати 2/3 посадового окладу.

    Зараз же вони хочуть, аби Ви написали заяву "за власний рахунок" заднім числом, аби нічого Вам не платити.

    Якщо Вам потрібна детальна консультація або алгоритм дій, натискайте кнопку "Звернутися".


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України