Почніть консультацію з юристом онлайн
Задайте питання юристу
912 юристів готові відповісти зараз
Відповідь за ~15 хвилин
Здравствуйте
Хотел бы узнать приемлимо такое отношение ответственного за работу к подчинённым?
При выполнении работы получил травму глаза, сообщил об этом ответственному, на что он сказал чтобы, я не выдумывал ерунды и не жаловался и был аккуратным с материалом с которым работаю. После моего ответа ему , что у меня действительно болит глаз и я не смогу работать. Он произнёс несколько нецензурных слов в мой адрес и это при моих сотрудниках, после чего отстранил от работы и с угрозой сказал о том, что я могу больше не выходить на работу. Он не частный предприниматель на которого, я работаю. Он назначен нашим работодателем как мастером или снабженцем.
Схожі питання
Кодекси Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНове у блогах Юристи.UA
Відповіді юристів (2)
Юрист, м. Миколаїв, 5 років досвіду
Вітаю!
Взагалі дана ситуація підпадає під поняття "Нещасний випадок на виробництві" та є визначений порядок дій, який включає негайне повідомлення роботодавця про те, що сталося, збереження до прибуття комісії з розслідування (спеціального розслідування) нещасного випадку обстановку на робочому місці та машини, механізми, обладнання, устаткування у такому стані, в якому вони були на момент настання нещасного випадку (якщо це не загрожує життю чи здоров’ю інших працівників і не призведе до більш тяжких наслідків та порушення виробничих процесів), а також вжити заходів до недопущення подібних нещасних випадків. Далі повідомляються відповідні служби та проводиться розслідування нещасного випадку на виробництві, в наступному комісія з розслідування нещасного випадку зобов'язана скласти акт розслідування нещасного випадку.
У вашому випадку, якщо мова йде про відсторонення, то повинен бути відповідний наказ, а не просто слова, оскільки, якщо ви не вийдете на роботу, це може розглядатися як прогул.
Адвокат, м. Миколаїв, 33 роки досвіду
Спілкуватися у чатіДоброго дня!
Вас ніхто не може відсторонити від роботи без відповідного наказу, підписаного керівником підприємства! Якщо Вас і далі не будуть допускати до роботи, раджу поскаржитись до Держпраці.