Задайте питання юристу

836 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Кримінальне право і процес, 07 жовтня 2022, питання №74108

Виклик понятого до суду

Був понятим при впізнані речі. Підписав протокол не читаючи бо поспішав. Яка ймовірність виклику в суд та що там казати, якщо я не читав протокол?

Відповіді юристів (5)

    Гіммельфарб Станіслав  Олегович

    Доброго дня.

    Якщо обвинувачений не буде визнавати вину та будуть оспорювати впізнання речі, то скоріш за все, Вас викличуть до суду. В суді необхідно казати правду, бо у випадку, якщо буде встановлено що Ви надали неправдиві покази до Вас може бути застосована кримінальна відповідальність.

    Якщо ж обвинувачений визнає вину - 99,9 % що Вас викликати не будуть.

    Якщо Ви бажаєте отримання повної консультації та надання алгоритму всіх можливих дій в Вашій ситуації, Ви можете звернутися до мене персонально, натиснувши кнопку "Звернутись" вгорі.

    • Євген Клієнт рік тому

      Тобто, якщо я чесно скажу що не читав протокол і розкажу те що бачив, то мене не притягнуть до відповідальності?

    Гіммельфарб Станіслав  Олегович

    Ні, за це відповідальність не передбачена

    • Євген Клієнт рік тому

      Вибачте що перепитую, за непрочитаний підписаний протокол впізнання не буде відповідальності якщо я про це скажу в суді?

      • Гіммельфарб Станіслав  Олегович

        Ні, за це відповідальності не передбачено.


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України