Почніть консультацію з юристом онлайн
Задайте питання юристу
885 юристів готові відповісти зараз
Відповідь за ~15 хвилин
Добрый день , у меня двое детей 14 и 9 лет мальчики , сейчас они с моей женой в Германии . У младшего там развился сахарный диабет 1 типа , сейчас они в больнице . В Украине я знаю дают детям инвалидность. Я нахожусь в Украине ,невыездной , как мне приехать к ребенку т.к. жене нужна помощь? Подскажите если есть возможность .
Схожі питання
Кодекси Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНове у блогах Юристи.UA
Відповіді юристів (2)
Адвокат, м. Миколаїв, 33 роки досвіду
Спілкуватися у чатіДоброго дня, Владе!
На жаль отримати інвалідність для дитини дистанційно не вийде, бо для того треба проходити ЛКК.
Класифікація, що використовується комісією під час проведення медико-соціальної експертизи дітей, визначає основні види порушень функцій організму дитини, зумовлені захворюваннями, травмами (їх наслідками) та/або вродженими вадами, і ступінь їх вираження.
Основними видами порушень функцій організму є:
Відповідно до пункту 3 Положення про лікарсько-консультативну комісію, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2013 року № 917 (далі - Положення), такі комісії функціонують у закладах охорони здоров’я і мають розгалужену систему, до якої входять:
До складу комісії входять голова, лікарі за спеціальностями, спеціаліст з реабілітації, лікар-психолог або практичний психолог. У засіданнях комісії можуть брати участь представники органів соціального захисту населення, психолого-медико-педагогічних консультацій, а також у разі потреби - представники державної служби зайнятості, інших підприємств, установ та організацій (за згодою).
Організаційною формою роботи комісій є засідання. Періодичність проведення засідань комісії визначається її головою, але не рідше одного разу на місяць.
Лікарсько-консультативні комісії встановлюють:
Також, складають індивідуальну програму реабілітації дитини з інвалідністю, в якій визначаються реабілітаційні заходи, їх обсяги, строки проведення та виконавці.
Будуть питання, натискайте кнопку "звернутись" біля мого фото. Охоче на них відповім!
Юрист, м. Чернігів, 6 років досвіду
Спілкуватися у чатіВітаю, Владе.
За таких умов ніяк. Треба отримувати медичні документи в Німеччині, і отримувати інвалідність в Україні, аби мати можливість виїзду за кордон.
Звертаю увагу на те, що Державна прикордонна служба оновила роз’яснення щодо виїзду за кордон.
«Перетинання державного кордону під час правового режиму воєнного стану.
Питання-відповідь 17 жовтня 2022 08:49