Задайте питання юристу

885 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Спадщина, 15 лютого 2023, питання №80685

Здравствуйте. После смерти отца переоформляю земельный пай на себя (я дочь). Орендатор пая предложил своего нотариуса за счёт денег за этот же пай. Нужна была доверенность от меня на нотариуса для получения этих денег. Сделали это доручення в сельсовете.. Оказалось не правильно. И так уже несколько раз. Живу далеко от села в котором это всё переоформляется. Могу я получить деньги за пай (второй год уже пошол) чтобы не писать эти доручення а расчитаться на прямую? И могут ли в сельсовете сделать это доручення без меня а тем образцом что надо? Спасибо.

Переоформление земельного пай от отца. Могут ли забрать пай если в течение двух лет не переоформили? Ну спадкова справа открыта во время?

Відповіді юристів (1)

    Айвазян Юрій Климентійович
    Айвазян Юрій Климентійович рік тому

    Адвокат, м. Миколаїв, 33 роки досвіду

    Спілкуватися у чаті

    Доброго дня, Віта!

    З цього приводу Ви повинні домовлятись з орендатором. Якщо це його влаштує, то і у Вас проблем не буде. Втім я не дуже розумію, яка є проблема з оформленням довіренності, і що це за нотаріус, який не може це зробити правильно!

    Виникнуть додаткові питання, натискайте кнопку «звернутись» біля мого профілю. Постараюсь на них відповісти.

    Якщо ж консультація задовільнила Вас, активуйте сіру галочку та залиште відгук на знак подяки.


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України