Задайте питання юристу

829 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Сімейне право, 14 січня 2020, питання №8334

Аліменти. Чеки. Матеріали справи.

Доброго дня , питання наступного характеру. Рішенням суду було призначено аліменти батькові дитини 1/4 доходу, але не меньше 50% прожиткового мінімуму на дитину. оплочувалось по 1000 грн в місяць вчасно. 14 місяців. Надалі був виклик до виконавчого інспектора який інкремінував статтю 195 сіменйого кодексу Украіни, частину 2. Про те що безробітній батько має сплачувати аліменти 1/4 від середньоі заробітноі плати по регіону яка складає 9800. Тобто 2450 щомісяця. І у нього утворилась заборгованість 20300 грн. За 14 місяців поки він числився безробітнім. А так як уже влаштований на роботу ( на зп 4000) то надалі аліменти будуть складати 1000 грн. (Можливо 1100-1200 залежно від змін прожиткового мінімуму) і надають акт за місцем роботи щоб стягувати додатково ще 25% від зп. Тобто разом 50%. Від його доходу (4000)
Питання 1) якими статтями КУАПа, сімейного кодексу, цивільного кодексу, конституцією Украіни, можливо законами про нац. Поліцію. Захищений може будти батько? На утриманні якого ще 1 неповнолітня дитина, немає власності майна, та оф. Дохід 4000. ??? (Окрім позову до суду за ст 197 сімейного кодексу)
Питання 2) чи має право батько вимагати документальні підтвердження витрати його аліментів на дитину? (Чеки, тощо) і яка відповідальність матері якщо немає можливості надати ці матеріали. За проплочені 14000 за 14 місяців.??? (Якими статтями яких кодексів тут можна керуватись)
Питання 3)які наслідки може мати батько дитини, у разі не погашення частини заборгованості за період його безробіття? Підкреслюю слово частини, тому що кожного місяця його безробіття сплачувалось 1000 грн.
Які наслідки може мати батько дитини в разі несплати аліментів у подальшому взагалі? (Майно відсутнє, на утриманні неповнолітня дитина) і які наслідки якщо будуть виплочуватись аліменти а борг за 14 місяців безробіття залишатиметься незмінним?


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України