Почніть консультацію з юристом онлайн
Задайте питання юристу
885 юристів готові відповісти зараз
Відповідь за ~15 хвилин
Умерла бабушка , у неё 2 сына. Бабушка владела 60% дома. Бабушка в завещании всё указала передать старшему сыну. Спустя полтора года старший сын не вступил в наследство , а младший сын вступил. Младший сын умер. У него есть дети. По закону теперь нужно официальное объяснение от старшего сына , почему он всё ещё не вступил в наследство? Ведь теперь по закону эти 60% могут быть оформлены на младшего сына/его наследников? Какие вообще могут быть дальнейшие действия?
Схожі питання
Кодекси Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНове у блогах Юристи.UA
Відповіді юристів (4)
Юрист, м. Чернігів, 11 років досвіду
Добрый день. Наследник по завещанию и наследодатель проживали (были зарегистрированы) по разным адресам на момент смерти?
Юрист, м. Чернігів, 11 років досвіду
Стаття 1276. Перехід права на прийняття спадщини
1. Якщо спадкоємець за заповітом або за законом помер після відкриття спадщини і не встиг її прийняти, право на прийняття належної йому частки спадщини, крім права на прийняття обов'язкової частки у спадщині, переходить до його спадкоємців (спадкова трансмісія).
Право на прийняття спадщини у цьому випадку здійснюється на загальних підставах протягом строку, що залишився. Якщо строк, що залишився, менший як три місяці, він подовжується до трьох місяців.
Адвокат, м. Миколаїв, 33 роки досвіду
Спілкуватися у чатіДоброго дня, Евгене!
Якщо старший брат не отримав спадщину за заповітом, то вважається, що він від неї відмовився. Майно младшого брата наслідують його діти.
Для отримання повної консультації та опрацювання алгоритму дій, зверніться до мене персонально, натиснувши кнопку "звернутись" біля мого фото.
Якщо ж консультація задовільнила Вас, активуйте сіру галочку та залиште відгук на знак подяки.
Юрист, м. Київ, 9 років досвіду
Спілкуватися у чатіДоброго дня, рідний брат померлого це друга черги спадщини, якщо діти і дружина не вступить у спадщину, тоді це може зробити брат.
Якщо я допоміг вирішити ваше питання ставте ✅ біля фото підтримайте лайком залиште відгук.
Для детальної консультації натискайте кнопку звернутися.