Задайте питання юристу

836 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Міграційне право, 05 липня 2023, питання №87868

Пересечение границы мужчины

Такая ситуация.У меня от первого брака двое несовершеннолетних детей.С бывшим мужем в разводе.Есть решение суда по алиментам но в исполнительную службу я не предьявляла.Мой третий ребенок от нынешнего мужа но я с ним не состою в официальном браке.Ребенок рождённый в 2021 году.В свидетельстве о рождении указан он как отец.
У меня вопрос если мы на данный момент зарегистрируем брак и оформим свидетельство многодетной семьи,его пропустят на границе?Слышала слухи что на границе смотрят дату росписи и если она после войны то отказывают в пересечении.

Відповіді юристів (6)

    Корнійчук Євген Іванович

    Доброго дня, вам треба буде довести утримання дітей. Це буде зробити дуже важко. Вам треба позбавити батьківських прав біологічного батька дітей.

    Для детальної консультації натискайте кнопку звернутися.

    Кирда Вячеслав Володимирович

    Вітаю.

    Це буде складно, адже на кордоні як мінімум потрібно мати довідку із виконавчої про наявність заборгованості. Якщо таку довідку Ви отримати не зможете, виїзд практично неможливий.

    Всього доброго. Для більш детальної консультації натискайте зелену кнопку Звернутися/Обратиться нижче фото! Буду радий допомогти.

    Татьяна Клієнт 10 місяців тому

    А если занести решение суда в исполнительную службу?Долг у него большой около 200тысяч, тогда можно будет взять справку о задолженности?

    Кирда Вячеслав Володимирович

    Тетяно!

    Спробуйте так зробити. Довідку про відсутність заборгованості для перетину кордону точно потрібно мати. Ну і, звичайно, бажано оформити шлюб та посвідчення багатодітної сім'ї.

    Успіхів.

    Татьяна Клієнт 10 місяців тому

    Але ж заборгованість є у колишнього чоловіка і якщо я правильно розумію то якраз ця заборгованість і треба. Так як як нинішній чоловік утримує цих дітей

    Айвазян Юрий Климентьевич

    Дорбого дня, Тетяна!

    Шанс для Вашого чоловіка є!

    Згідно останніх роз'яснень ДПСУ:

    За змістом п. 2-6 Правил категорії осіб, яким дозволяється виїзд за межі України, визначено частиною першою статті 23 Закон України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію».

    Зокрема, абзацом четвертим ст. 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» визначено таку категорію, як жінки та чоловіки, на утриманні яких перебувають троє і більше дітей віком до 18 років.

    Таким чином, визначальним фактором є не батьківство, а саме утримання трьох і більше дітей.

    Отже, для перетину кордону на даній підставі необхідно надати підтверджуючі документи на утримання трьох і більше дітей віком до 18 років.

    Такими документами, що підтверджує самостійне виховання дитини згідно з приписами Сімейного кодексу України можуть бути:

    1)свідоцтва про народження дітей (трьох і більше);

    або

    2) посвідчення батька багатодітної сім’ї;

    або

    3) рішення суду про позбавлення одного з батьків батьківських прав;

    або

    4) свідоцтво про смерть матері дитини;

    або

    5) рішення суду про відібрання дитини у матері без позбавлення її батьківських прав;

    або

    6) рішення суду про визнання матері безвісти відсутньою;

    або

    7) рішення суду про оголошення матері померлою.

    Для чоловіка, який є батьком трьох і більше дітей, можна перетинати кордон без дітей, за наявності зазначених документів або їх нотаріально завірених копії.

    Також слід врахувати, що якщо чоловік не проживає однією сім’єю зі своєю дитиною ( дітьми), необхідно надати докази утримання такої дитини (дітей).

    Підтверджуючими документами можуть бути:

    рішення суду про призначення аліментів на утримання дитини (дітей) та довідка з виконавчої служби про відсутність заборгованості по сплаті аліментів, розміру сплати таких аліментів, тощо."".

    Виникнуть додаткові питання, натискайте кнопку "звернутись" біля мого фото. Постараюсь на них відповісти


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України