Почніть консультацію з юристом онлайн
Задайте питання юристу
885 юристів готові відповісти зараз
Відповідь за ~15 хвилин
Тихоi ночi!
У мене питання про набуття спадщини.
Я з чоловіком весь час проживали в Чернігові в одній квартирі, за однією адресою, і були там прописані. Після смерті чоловіка я поїхала на деякий час до доньки до Білорусі. Чи потрібно мені оформляти протягом 6 місяців заяву про прийняття спадщини (квартири), яка приватизована?
Схожі питання
Кодекси Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНове у блогах Юристи.UA
Відповіді юристів (2)
Юрист, м. Дніпро, 24 роки досвіду
Спілкуватися у чатіСпадкоємець, який постійно проживав разом із спадкодавцем на час відкриття спадщини, вважається таким, що прийняв спадщину, якщо протягом строку, встановленого статтею 1270 ЦК України (шість місяців), він не заявив про відмову від неї.
Адвокат, м. Миколаїв, 33 роки досвіду
Спілкуватися у чатіДоброго дня, Ганна!
Ні, цього робити Вам необов'язково. Згідно статті 1270 ЦКУ в таких випадках вважається, що Ви прийняли спадщину і без звернення до нотаріусу.
Виникне потреба у персональній консультації, я завжди готовий це зробити!
З повагою, адвокат Айвазян.