Задайте питання юристу

885 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Договірне право, 27 січня 2020, питання №9371

Есть пример договора, интересует насколько он будет актуальный в случае судебных разбирательств

Все ли в договоре указано правильно.
В случае не возврата средств займа, смогу ли я с этим договором пойти в суд.
приложил договор.

Відповіді юристів (2)

    Левченко Ксенія Сергіївна
    Левченко Ксенія Сергіївна 4 роки тому

    Юрист, м. Вінниця, 17 років досвіду

    Доброго дня. Ви позикодавець? Взагалі - то Договір забезпечується поручительством, але чомусь містить пункт що не підлягає нотаріальному посвідченню. Договору із такою сумою позики підлягають нотаріальному посідченню.

    Костюк Любовь Тарасовна
    Костюк Любовь Тарасовна 4 роки тому

    Адвокат, м. Київ, 25 років досвіду

    Доброго дня, договір позики укладається як в усній так, і в письмовій формі. В Цивільному кодексі України зазначено, що договір позики укладається в письмовій формі, якщо його сума не менш як у десять разів перевищує встановлений законом розмір неоподаткованого мінімуму доходів громадян, а у випадках, коли позикодавцем є юридична особа, - незалежно від суми (ч.1 ст. 1047 ЦК України). Виходячи з норми цієї статті договір позики укладається, у вашому випадку (одною із сторін є юридична особа) в письмовому вигляді, але ви маєте право завірити його нотаріально, але в мене питання стосовно забезпечення виконання !!! Без забезпечення віддівати таку сумму в позику рисковано, штрафні санкції теж тільки стандартні, в разі неповернення коштів, навіть якщо буде рішення суду виконать його буде неможливо. Вимагайте забезпечення.


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України