Задайте питання юристу

880 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Кримінальне право і процес, 08 грудня 2023, питання №98438

ЗАКАЗАЛ АЙФОН ПО ПРЕДОПЛАТЕ,ОБМАНУЛИ

доброго вечора, замовлял айфон в інсті по передоплаті. Довірився бо аккаунт був розкручений. Скинув передоплату і все, продавець пропав. Карта є, але вона не на його імʼя. Є фото паспорту, та його фото з цим паспортом . Що робити? звертатися в кіберполіцію є сенс чи ні?

Відповіді юристів (7)

    Богун Сергій Павлович

    Звертайтесь. Ви нічого крім часу не витрачаєте.

    • Александр Клієнт 11 місяців тому

      є шанс взагалі повернути кошти

      • Богун Сергій Павлович

        Дуже малий. Але спробувати варто.

      • Богун Сергій Павлович

        Також подайте скаргу в Інстаграм. Є підстави для його блокування.

    Айвазян Юрій Климентійович

    Доброго дня, Олександре!

    Вам потрібно подати заяву про злочин за статтею 190 ККУ до поліції.

    З повагою, адвокат Айвазян.

    Кирда Вячеслав Володимирович

    Вітаю.

    Для початкку потрібно дійсно звернутися до кіберполіції, але не уникнути також фізичного походу до поліції із заявою про вчинення щодо Вас злочину.

    Коли буде відкрито провадження, банк може заблокувати картку відповідної особи.

    Успіхів. Всього доброго Вам. З повагою.

    Адвокат  Євген Олександрович
    Адвокат Євген Олександрович 11 місяців тому

    Адвокат, м. Київ, 31 рік досвіду

    Доброго дня.

    Ви маєте право подати заяву до поліції або прокуратури про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань та відкриття кримінального провадження (на підставі статей 60 в 214 Кримінального процесуального кодексу України).

    Після цього, протягом 24 годин, вказані відомості про вчинене кримінальне правопорушення, повинні бути невідкладно але не пізніше 24 годин, внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань, з відкриттям кримінального провадження, про що заявник має право отримати витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань (на підставі статей 60 в 214 Кримінального процесуального кодексу України).

    У разі невнесення відомостей про вчинене кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань протягом 24 годин, заявник має право на протязі 10 днів, подати скаргу слідчому судді місцевого суду (на підставі статей 303-307 Кримінального процесуального кодексу України) та до місцевої прокуратури (стаття 36 Кримінального процесуального кодексу України).


Схожі питання

Доброго дня. Маємо справу в суді по розподілу нерухомості. Перша інстанція прийняла рішення не в нашу користь, апеляція залишила це рішення в силі. Я знаходжусь за кордоном як біженка з п'ятьма дітьми і не мала змоги забрати свої речі з приміщення яке суд присудив опоненту, я цим приміщенням користувалась 20 років. Опонент проник в приміщення яким я користувалась, викинув мої речі на вулицю, підозріваю чи не сталась крадіжка. Касаційний суд скасував апеляційну постанову і відправив на новий розгляд в апеляцію. Які кроки я маю прийняти у даній ситуації?

Доброго дня. Маємо справу в суді по розподілу нерухомості. Перша інстанція прийняла рішення не в нашу користь, апеляція залишила це рішення в силі. Я знаходжусь за кордоном як біженка з п'ятьма дітьми і не мала змоги забрати свої речі з приміщення як...

10 жовтня 2024 Ірина, м. Львів

2 відповідi

Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України