Начните консультацию с юристом онлайн
Доброго дня. Підскажіть будь-ласка. У мого батька II група інвалідності а в матері III. Крім мене є дві сестри (35 і 40 років) але вони записані тільки на матір, батько є їх вітчимом. Чи можу я оформити відстрочку по догляду за батьком інвалідом II групи.
Дякую!
Похожие вопросы
Кодексы Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНовое в блогах Юристи.UA
Ответы юристов (8)
Юрист, г. Днепр, 25 лет опыта
Общаться в чатеДоброго дня.
Теоретично шанси є.
Дякую за відповідь
Юрист, г. Днепр, 25 лет опыта
Общаться в чатеБудь -ласка
Адвокат, г. Киев, 25 лет опыта
Общаться в чатеВітаю!
Ви маєте право на відстрочку від мобілізації, якщо Ваш батько не всиновлював сестер.
1. Встановити постійний догляд.
або
2. Здійснювати утримання БАТЬКА-ІНВАЛІДА.
Дякую за відповідь
Адвокат, г. Николаев, 33 года опыта
Общаться в чатеДоброго дня, Михайло!
Так, Ви маєте право на відстрочку, оскільки Ваші сестри не є родичами першого ступеня споріднення щодо Вашого батька та не зобов'язані його утримувати. Для цього Вам не потрібно оформлювати догляд.
Підстава для відстрочки:
13) які мають одного із своїх батьків з інвалідністю І чи ІІ групи або одного з батьків дружини (чоловіка) з числа осіб з інвалідністю І чи ІІ групи, за умови відсутності інших осіб, які не є військовозобов’язаними та відповідно до закону зобов’язані їх утримувати (крім випадків, якщо такі особи самі є особами з інвалідністю, потребують постійного догляду, перебувають під арештом (крім домашнього арешту), відбувають покарання у вигляді обмеження чи позбавлення волі). У разі відсутності невійськовозобов’язаних осіб здійснювати догляд за особою з інвалідністю І чи ІІ групи може лише одна особа з числа військовозобов’язаних за вибором такої особи з інвалідністю".
З повагою, адвокат Айвазян.
Дякую за відповідь
Адвокат, г. Николаев, 33 года опыта
Общаться в чатеПрошу, Михайло! Вдачі Вам!