Задайте вопрос юристу

882 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Военное право, 10 июля 2024, вопрос №114916

бронювання, що значить у процесі бронювання

Вітаю! Компанія у процесі бронювання своїх співробітників. Мені дали документ, в якому написано що компанія важлива для економіки та я тут працюю, і що компанія знаходиться у процесі бронювання. Чи треба оновити дані до 16 липня чи зачекати, коли точно забронюють, і тоді оновити заплативши штраф? Що значить у процесі бронювання? Вячеслав

Ответы юристов (5)

    Айвазян Юрій Климентійович

    Доброго дня, В'ячеславе!

    У процесі бронювання значить, що підприємство поло Вас у списках, які пішли на погодження спочатку до Міноборони, а потім до Мінекономіки. Саме витяг з Мінекономіки надає Вам право на відстрочку.

    Після 16 травня вже немає сенсу оновлювати дані, оскільки строк наданий саме до 16 липня.

    З повагою, адвокат Айвазян.

    Svitlana Dzherikh Клиент 4 месяца назад

    Дякую. Не зовсім розумію слово "ПОЛО Вас у списках". Чому після 16 травня немає сенсу оновлювати дані? У цьому витязі з Мінекономіки буде дата початку броні - число, коли подала моя компанія списки або коли Мінекономіки видало цей витяг?

    • Айвазян Юрій Климентійович

      Подало Вас у списках на бронювання.

      Після 16 липня немає сенсу, оскільки закон зобов'язує Вас це зробити саме до 16 липня.

      Постанова КМУ №76 "Деякі питання реалізації положень Закону України “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію” щодо бронювання військовозобов'язаних на період мобілізації та на воєнний час":

      11. За результатами перевірки списків, поданих відповідно до пункту 10 цього Порядку, щодо повноти їх заповнення, наявності обґрунтувань та погодження Міноборони (СБУ, Службою зовнішньої розвідки, розвідувальним органом Міноборони) Мінекономіки приймає у строк не більш як п’ять робочих днів з дня отримання зазначених списків рішення про бронювання військовозобов’язаних.

      Зазначення в рішенні Мінекономіки про бронювання військовозобов’язаного неправильної інформації про його прізвище, ім’я та по батькові (за наявності), рік народження, військово-облікову спеціальність (профіль), найменування (повне та скорочене) та місцезнаходження органу державної влади, іншого державного органу, органу місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації, код згідно з ЄДРПОУ (за наявності) може бути підставою для відмови у зарахуванні такого військовозобов’язаного на спеціальний військовий облік.

      12. З метою оформлення військовозобов’язаним відстрочки Мінекономіки надсилає рішення про бронювання військовозобов’язаних органам державної влади, іншим державним органам, якими подано списки, а також Міноборони (СБУ, Службі зовнішньої розвідки, розвідувальному органу Міноборони).

      Міноборони (СБУ, Служба зовнішньої розвідки, розвідувальний орган Міноборони) у триденний строк доводить зазначене рішення до відома відповідних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (відповідного підрозділу Центрального управління та/або регіональних органів СБУ, відповідного підрозділу Служби зовнішньої розвідки, відповідного підрозділу розвідувального органу Міноборони).

      Орган державної влади, інший державний орган, орган місцевого самоврядування, підприємство, установа та організація видають військовозобов’язаному витяг із зазначеного рішення за формою згідно з додатком 3.

      Витяг, засвідчений підписом керівника та скріплений печаткою (у разі її наявності) відповідного органу державної влади, іншого державного органу, органу місцевого самоврядування, підприємства, установи чи організації, є документом, що підтверджує надання військовозобов’язаному відстрочки.

      Витяг видається військовозобов’язаному під розпис у відомості видачі бланків спеціального військового обліку, складеній за формою згідно з додатком 4.

    Svitlana Dzherikh Клиент 4 месяца назад

    Дякую! А скільки приблизно днів займає процес пронювання?

    • Айвазян Юрій Климентійович

      Прошу, Світлана! Приблизно місяць.


Похожие вопросы


Кодексы Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України

Новое в блогах Юристи.UA

Официальный блог Юристы.UA 19 0 23 нояб. 2024
Официальный блог Юристы.UA 0 0 19 нояб. 2024