Задайте вопрос юристу

880 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Уголовное право, 12 ноября 2024, вопрос №122663

Слідчий наполягає на приїзд до нього без повістки

Доброго дня, є одне питання. Дитина 17 років, викликала собі скору бригаду, так як їй стало дуже зле.
Перед цим, ми з нею дуже посварилися. В неї боліла голова і нудило, вона випила якісь ліки, від яких їй стало погано.
В скорій допомозі, від злості, вона сказала що прийняла якісь речовини, так хотіла мені помститися. Дитину доставили у лікарню, поклали у реанімацію під крапельниці. Сьогодні відпустили додому, але виписку віддадуть завтра. У випісці вказано що вона отруєна невідомими речовинами, і що в неї ВГД. 2 дні дзвонить капітан з ровд і наполягає явитися на допрос з дитиною. Дитина погано почувається, да і виписки ще не має на руках. Але поліція в телефонному режимі наполягає на наш приїзд в день коли відпустили і кажуть, що виписка їм взагалі не потрібна.
Ми маємо змогу не з'являтися на виклик в телефонному режимі.
Дата подачі: 2024-11-12 15:14

Ответы юристов (2)

    Синявський Сергій

    Особа викликається до слідчого, прокурора, слідчого судді, суду шляхом вручення повістки про виклик, надіслання її поштою, електронною поштою чи факсимільним зв'язком, здійснення виклику по телефону або телеграмою.

    Допит малолітньої або неповнолітньої особи проводиться у присутності законного представника, педагога або психолога, а за необхідності - лікаря.

    Допит малолітньої або неповнолітньої особи не може продовжуватися без перерви понад одну годину, а загалом - понад дві години на день.

    Тобто ви можете з'явитися до слідчого, але при тому якщо дитина себе погано почуває аимагати присуність лікаря. Якщо вони не захочуть залучати лікаря ви можете цим аргументувати і перенести допит

    Босак Назар Орестович
    Босак Назар Орестович 5 часов назад

    Юрист, г. Львов, 9 лет опыта

    Доброго вечора. Поліцейські можуть сварити і Вас, і Вашу дитину. Вам з дитиною краще разом заявити поліції, що Ви не бажаєте звертатись до правоохоронних органів з приводу Вашої сварки. Такі справи є близькими до справ приватного обвинувачення, які порушуються лише за заявою потерпілої особи, також-близькі до справ, які слухаються за закритими дверима.

    Вчиняти адміністративне правопорушення чи злочин домашнє (сімейне) насильство проти власної дитини є неприпустимим. Вам краще не ображати Вашу дитину і спробувати помиритись з нею, щоб чужі суб'єкти не "чіплялись" до Вас і не було ганьби вам обидвом.


Похожие вопросы


Кодексы Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України