Задайте вопрос юристу

889 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Гражданское право, 13 января 2025, вопрос №125398

Бронювання від мобілізації

Доброго дня. Таке питання.

Мені 31 рік . Із ВОД маю лише приписне, яке отримав ще в школі.
В резерв + оновлював дані вчасно. В додатку світиться статус: знято з обліку.
(Можливо у звʼязку, що в місті, якому прописний, зараз ведуться бойові дії і я став ВПО. Але до тцк ставати на облік не пішов.

Зараз зʼявилася можливість забронюватись на підприємстві.
Але там мені говорять, що спочатку я стати на облік, пройти влк та отримати ВОД.

Але якщо я піду то звісно отримаю бойову повістку.

З інших джерел чув, що людей через дію бронювали за наявністю лише приписного.
І вже потім людина з витягом йшла до тцк , все проходила і її звісно не чіпали.

Підкажіть чи дійсно можна забронюватись з 1го січня 2025 року на основі лише приписного ?
Порадьте будь ласка як краще поступити.

Ответы юристов (1)

    Айвазян Юрій Климентійович

    Доброго дня, Віталію!

    З 1 грудня військовозобов'язаних бронюють не за наявного ВОД, а через Дію. Отже, бронювання можливо тільки за умови того, що в рестрі є Ваші дані та Ви перебуваєте на обліку в ТЦК.

    Тому, до того моменту, як Ви не станете на облік й дані про це не будуть внесені в Дію, забронювати Вас не зможуть, система просто не пропустить Ваше бронювання.

    В додатку світиться знято з обліку, оскільки Вас зняли з обліку призовників, а на облік військовозобов'язаних Ви не стали.

    Йти до ТЦК без наявного бронювання - це прямий шлях до армії. Тож, єдиний вихід спробувати надіслати до ТЦК, у якому Ви перебували на обліку призовників заяву на внесення даних до реєстру. Проте, дуже висока вирогідність отримати відповідь, що Ви повинні з'явитись до ТЦК персонально та стати на облік.

    З повагою, адвокат Айвазян.

    Развернуть

Похожие вопросы


Кодексы Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України

Новое в блогах Юристи.UA