Начните консультацию с юристом онлайн
Здравствуйте Сенс банк подал в суд по не уплате кредита . Есть решение суда Позовні вимоги Акціонерного товаристваg «СЕНС БАНК» до Лясковської Катерини Юріївни про стягнення заборгованості за кредитним договором - задовольнити.
Стягнути з Л….на користь Акціонерного товариства «Сенс Банк» від 03.09.2022 року в загальному розмірі 123 522,20 грн …Но сам банк звонит и говорит что я должна им 177000грн Какую сумму я все таки должна выплатить? И если я выплачу как по решению суда не подаст ли банк опять на меня в суд на оставшуюся сумму??
Похожие вопросы
Кодексы Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНовое в блогах Юристи.UA
Ответы юристов (7)
Адвокат, г. Николаев, 33 года опыта
Общаться в чатеДоброго дня, Катерина!
Сума до стягнення повинна бути заначена у рішенні суду. Саме на підставі даного рішення банківська установа отримає виконавчий лист в суді та звернеться до виконавчої служби.
З повагою, адвокат Айвазян.
Спасибо.Да но они звонят и говорят что-бы я начала плотить по договору 177000 грн а то если они передадут в выполнительную службу я все равно им заплачу столько сколько должна по договору а не по решению суда и + 10% выполнительной службе от суммы долга которую они сказали по договору а не по решению суда а это еще + 17700 грн , Я не понимаю что мне делать и какую сумму выплачивать, подс
Адвокат, г. Николаев, 33 года опыта
Общаться в чатеКатерина, виконавець не стягує суму, яку останньому заявляє банк. Виконавець має право стягнути суму, яка зазначена у рішенні суду + 10% своєї виногороди.
Виконавче провадження – виконання рішень судів та інших органів (посадових осіб), що підлягають примусовому виконанню у разі невиконання їх у добровільному порядку що регламентується Законом України «Про виконавче провадження» та Конституцією України.
Банк, фінансова установа, макрофінансова організація вправі звернутися з відповідним позовом до суду щодо виконання боржником фінансових зобов’язань, відповідно до договору позики. Судом винесено Рішення, банк/ фінансова установа/ макрофінансова організація направляють виконавчий лист до державної виконавчої служби за місцем реєстрації/проживання боржника. У разі винесення постанови виконавцем щодо відкриття виконавчого провадження, зазначається термін, який надається особі-боржнику для погашення кредитних зобов’язань перед банком/ фінансовою установою/ макрофінансовою організацією.
Щодо Вашого рішення, то не зовсім зрозуміло чому банк заявив вимогу на 123К, якщо Ваш борг 177К?:
"Представник Акціонерного товариства «СЕНС БАНК» звернувся до Суворовського районного суду міста Одеси з позовом до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості, згідно прохальної частини якої просить суд стягнути з відповідача ОСОБА_1 на користь Акціонерного товариства «СЕНС БАНК» заборгованість за кредитом у розмірі 123 522,20 грн., а також витрати по сплаті судового збору у розмірі 3028,00 грн."
УХВАЛИВ:
Позовні вимоги Акціонерного товариства «СЕНС БАНК» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором - задовольнити.
Стягнути з ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 ,РНОКПП: НОМЕР_1 ,зареєстрована адресамісця проживання: АДРЕСА_1 ) на користь Акціонерного товариства «Сенс Банк» (м. Київ, вул. Велика Васильківська, 100, код ЄДРПОУ 23494714) судові витрати - судовий збір у розмірі 3028,00 грн.
Ясно спасибо большое за ответ.Еще вопрос если есть недвижимость может ли исполнительная служба забрать ее? Если нет такой суммы сразу оплатить по решению суда?
Адвокат, г. Николаев, 33 года опыта
Общаться в чатеПрошу, Катерина!
Виконавець проводить перевірку майнового стану боржника у 10-денний строк з дня відкриття виконавчого провадження. У подальшому така перевірка проводиться виконавцем не менше одного разу на два тижні - щодо виявлення рахунків боржника, не менше одного разу на три місяці - щодо виявлення нерухомого та рухомого майна, об’єктів незавершеного будівництва, майбутніх об’єктів нерухомості боржника та його майнових прав, отримання інформації про доходи боржника (ч. 8 ст. 48 Закону)
Звернення стягнення на об’єкти нерухомого майна здійснюється у разі відсутності в боржника достатніх коштів чи рухомого майна. При цьому в першу чергу звертається стягнення на окрему від будинку земельну ділянку, інше приміщення, що належать боржнику. В останню чергу звертається стягнення на житловий будинок чи квартиру, в якому фактично проживає боржник (ч. 1 ст. 50 Закону).
Разом із житловим будинком, об’єктом незавершеного будівництва, стягнення звертається також на прилеглу земельну ділянку, що належить боржнику (ч. 2 ст. 50 Закону).
У разі передачі на реалізацію нерухомого майна, право власності на яке або право користування яким мають діти, необхідний попередній дозвіл органів опіки та піклування, що надається відповідно до закону. Якщо такий дозвіл не надано, виконавець продовжує виконання рішення за рахунок іншого майна боржника, а в разі відсутності такого майна повертає виконавчий документ стягувачу з підстави, передбаченої пунктом 9 ч. 1 ст. 37 Закону (пункт 30 розділу VIII Інструкції з організації примусового виконання рішень, затвердженої наказом Міністерства юстиції України від 02 квітня 2012 року № 512/5 (далі - Інструкція).
У разі звернення стягнення на об’єкт нерухомого майна виконавець здійснює в установленому законом порядку заходи щодо з’ясування належності майна боржнику на праві власності, а також перевірки, чи перебуває це майно під арештом (частина третя статті 50 Закону).
Після документального підтвердження належності боржнику на праві власності об’єкта нерухомого майна виконавець накладає на нього арешт та вносить відомості про такий арешт до відповідного реєстру у встановленому законодавством порядку. Про накладення арешту на об’єкт нерухомого майна, заставлене третім особам, виконавець невідкладно повідомляє таким особам (ч. 4 ст. 50 Закону).
У разі якщо право власності на нерухоме майно боржника не зареєстровано в установленому законом порядку, виконавець звертається до суду із заявою про вирішення питання про звернення стягнення на таке майно. (п.3 ч. 4 ст. 50 Закону)
У разі відсутності технічної документації на майно, у зв’язку з чим його неможливо підготувати до реалізації, виготовлення такої документації здійснюється за зверненням виконавця в установленому законодавством порядку за рахунок додаткового авансування стягувача. У разі якщо стягувач протягом 10 робочих днів з дня одержання відповідного повідомлення виконавця не авансує витрати, пов’язані з підготовкою технічної документації на майно, виконавчий документ повертається стягувачу, за умови що відсутнє інше майно у боржника, на яке можливо звернути стягнення (ч.5 ст. 50 Закону).
спасибо бол
Адвокат, г. Николаев, 33 года опыта
Общаться в чатеПрошу! Вдачі Вам!